Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek beleőrülni az egyedüllé...

Kezdek beleőrülni az egyedüllétbe, viszont nem vagyok alkalmas kapcsolatot teremteni. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
F/32

2017. nov. 1. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem vagy alkalmas kapcsolatot teremteni? Próbáltad, de nem jártál sikerrel, vagy eleve nem is kezdeményezel, mert zárkózott vagy? Valami hobbid van?
2017. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De,csak unalmas vagyok.
2017. nov. 1. 00:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Bakker,ha ennyit tudtál nekem válaszolni, akkor nem csodálom, ha unalmas vagy. De van egy gyanúm, hogy nem unalmas, csak lusta vagy, és a sült galambot várod.

Talán segítene, ha egy hangyaf.sznyit megerőltetnéd magad a kommunikációban. Az ismerkedésbe is energiát kell fektetni!

2017. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a szavak embere.
2017. nov. 1. 00:55
 5/12 anonim ***** válasza:
a nem kötekedő örültekkel nincs baj
2017. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz konkrètan kèrdező?
2017. nov. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy lehet változtatni, hogy körülnézel a világban, milyen érdekes dolgok vannak, amik foglalkoztatnak, keresel hobbit, ott is megismerkedhetsz sokmindenkivel...
2017. nov. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudathasadás? Az mindkét problémát megoldaná...
2017. nov. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem vagy alkalmas kapcsolatot teremteni? Az nem számit, én sose próbáltam, de ismeretlenek is mindig próbálkoztak velem, szóval olyan nincs hogy nem szól senki hozzád! Akkor pedig már lehet válaszolni és ismerkedni. Nekem még barátnőim is igy lettek :)
2017. nov. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tanuld ki a bohóc mesterséget, egy piros krumpliorr feldobja a napjaid. Fellépsz oviban, vagy Hospis . Ne az legyen a clod, hogy ne légy unalmas, hanem a magadhoz vezető út soráni felfedezések a bohóc-létről. Érdekes tapasztalatolat szerezhetsz cirkuszban a bohóclányokkal hancúr alatt.
2017. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!