Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az már beteges ha sokszor...

Az már beteges ha sokszor napokig nem beszélek senkivel messengeren és élőben sem?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik az emberekkel való kommunikáció de nem nyit felém senki.
2017. nov. 6. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Írj nyugodtan.
2017. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Felém sem nyitnak, emiatt én is napokig kerülöm a messengert, rosszul esik ha nem is válaszolnak. Mondjuk én már a szánalmas kategóriába esek, hiszen két embernél többel sosem volt beszélgetésem sem interneten keresztül, sem pedig a való életben nincs esélyem rá.
2017. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Miért hiányzik neked a messengeren a semmi szövegek ?

A való világban kell találkozni , minden más " nyitás" nulla. Ezek álnyitások. En mar csak a távoli rokonaimmal tartom a messengeren a kapcsolatot

2017. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg.... próbáltál te nyitni mások felé? Hány éves vagy? Fiú, lány?
2017. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Az életemet nézve én mindig próbáltam nyitni mások felé. Ennek ellenére falakba ütköztem, és a környezetem mindig előítélettel kezelt. Ennélfogva sokszor akaratunkon kívül is nehéz leküzdeni az érzést, hogy hiába nyitunk mások felé ha nem fogadnak el.


Kedves Kérdező!

Ne add fel, próbálj különféle társaságba kerülni, azonos érdeklődési kör folytán, így talán számodra adódik lehetőség az ismertségek megköttetésére.

2017. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni általában. A családomon kívül még van néhány internetes barátom, velük szoktam néha beszélgetni, de élőben nem sikerül közelednem senki felé. 17/L
2017. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja nem beszéltem senkivel :D

Kivéve ha a pénztáros és itt a válaszolás nem számít bele.

Nem tartom betegesnek.

2017. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En se beszélek a messengesen,mível nem érdeklek senkit.Én meg nem tudok nyitni az emberek felé.Személyesen is alig beszélek emberekkel. 28f
2017. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!