Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők összekeverik a szabad párválasztást a megkülönböztetéssel?

Figyelt kérdés

Most az, hogy egy nő, a hozzá hasonló férfiak közt, abból 5-ből válasz eggyet, az valóban szabad párválasztás. De az, hogy úton-útfélen bevonzza magájoz a próbálkozó embereket, ingyenèlősködik, ha kedve tartja, majd 1000-ből választ eggyet, aki nem hozzá illik. ( Na ez már erősen megkülönböztetés) Ugyanis egyrészről okosabb-iskolázottabb mint ő, másrészről többet is keres.

És mégis mi van? A nőnek elég ha van segge-melle bőven, akkir hajt rá az kigyúrt, a nem kigyúrt, a gazdag, a szegény stb. Tehát a nőknek nem kell túlzottan fékezniük magukat, mert a testi adottságúkkal teret nyerhetnek. A férfiakat miért nem akarják így felkarolni? Felháborító, hogy beteszi valahova a lábát a nő és nár egyből ingyen pia, csurgó nyálak. A férfinek neg fizetnie kell stb. (Kockáztatni, hogy vajon mennyire frusztráltan beteg a nő? Visdzautasítás lesz, vagy gerinces jómodorral találkozik? Köztudott, hogy nem is érdemes próbálkozni egy férfinek, mert hülyét is csinálhat magából. Ezt is tudják a jó nők. Számos pobton aggályos a társadalmi helyzetük )aztán vagy rábólint a nő vagy nem. Szerintem igazságtalan ez a világ ebből a szempontból. Ez női előesély senkinek nem jó. Csak a milliomosoknak.


2017. nov. 12. 12:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ajjaj, már megint kezded? Mocskolódsz, köpködsz, idehányod a hazugságaidat? De nem is tudom, hogy miért lepődtem meg ezen, amikor régóta tudjuk, hogy egy gerinctelen sz_rdarab vagy.
2017. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Erre mondták neked, hogy magadból indulsz ki. Emlékszel?
2017. nov. 12. 19:17
 13/27 anonim ***** válasza:
Simán versenybe szálok én veled bármiben! 😊
2017. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Oké, most lehet, hogy kicsit ocsmányan, lealacsonyítóan lett megfogalmazva, de sajnos igaza van.
2017. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nincs igaza te szerencsètlen. Gyenge nyominfer, aki nem tud szembeszállni a női nem szègyenével.
2017. nov. 12. 19:56
 16/27 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire frusztrált?
2017. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A te véleményedre írtam, kérdező.
2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Van egy ember aki mellé áll, erre leszerencsétlenezi. Irtózatosan ostoba ez a csávó. Megérdemli a sorsát
2017. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Elnézést ha mellémálltál. Akkor én értettelek félre. De a sok huszonéves luxusprostit ez nem mentesíti. A társadalom szégyene. Szerintem az életben visszakapnak mindent.
2017. nov. 12. 22:10
 20/27 anonim ***** válasza:
Meddig vergődsz még? Ideje lenne már álomba sírni magadat, mert holnap menned kell a gyárba robotolni a minimálbérért.
2017. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!