Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki hívta már a 116-111...

Valaki hívta már a 116-111 segélyvonalat?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mesélne nekem egy kicsit hogy tényleg meghalgatnak ...
2017. nov. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kb. 7-8-szor hívtam. Ebből egyszer vették fel, de mivel bepánikoltam és megijedtem ezért konkrétan a "Szia, ez itt a kék-vonal" köszönés után gyorsan le is tettem.
2017. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én egy másik segélyvonalat hívtam kb egy hónapja, azonnal felvették, de érdemi segítséget nekem nem tudtak nyújtani, csak csupa általánosságot mondtak. Persze biztos van, akit meg tud nyugtatni, hogy legalább valakivel beszélhetett a problémáiról, van, hogy néha csak ennyi kell.
2017. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alkalom volt. Meghallgatnak, igen. Kissé úgy éreztem, hogy hihetetlen nagy tanácsot nem tudnak adni, bár gondolom ezt ember válogatja. Mire a mondanivalóm végére értem, lényegében meg is válaszoltam a kérdést. Erre helyeseltek, hogy valószínűleg így van. Ahogy az előttem szóló írta, soknak már az is nagy segítség ha meghallgatják, lehet akkor pont ennyi hiányzott nekem is.
2017. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!