Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet barátnőm?

Szerintetek lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

20/f vagyok

nincsenek barátaim mert nem mozdultam ki soha de már nagyon de nagyon bánom

komoly vagyok, idegenek közelében és csendes, de például az osztálytársaim ha lehet ilyet mondani szeretnek mert én vagyok az egyik'hülye' aki mindenben benne van és viccelődik, tehát ha jól megismerem az embereket akkor könnyen oldódok

-nagyon szeretnék egy barátnőt aki kiszakítana az otthonülésből és vele mindenhová elmennék

-sajnos vagy nem sajnos nagyon ragaszkodó illetve érzékenyebb srác vagyok

-nem vagyok kigyúrva, lletve elállnak a füleim



Szerintetek van esélyem hogy valakinek tetszek vagy hogy lenne esélyem?

Nagyon sokat fejlődtem egy hónapja megpróbálkoztam egy lánynál de lekoppintott.


Nyugodtan tegyetek fel esetleg nekem is kérdéseket velem kapcsolatban ha szükséges.


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. dec. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Persze hogy lehet barátnőd! Nem mindenki szereti a kigyúrt, izmos srácokat! Ami kell neked az egy kis önbizalom! Legyen önbizalmad és kinyílik előtted a világ! Van valami hobbid? Ha nincs keress magadnak! Ha például szeretsz olvasni akkor a könyvtárban keress lányokat, mert ha te is és ő is szeret olvasni már ott a közös téma! De ez csak egy példa! Nyiss az emberek felé ez nagyon fontos! Különben azt fogják hinni, hogy te nem akarsz barátkozni! Mutasd meg hogy te is vagy valaki! Remélem tudtam segíteni! Ha tanács kellene vagy ilyesmi nyugodtam írj rám! 😊
2017. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi kis nyitott ajtós taxi, lesz utasod ettől még:)

Kimozdulni meg sosem késő sehova...csocsó, biliárd, koncert...stb s akár egyedül is csak készülj fel, lehet nem egyedül zárod az estét:)

2017. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ellenőrizd, hogy megvan-e minden a lábaid közt és ha igen kezd el férfiként viselkedni. :)


Mondjuk sajnáltatás és önsajnálat helyet gyerünk kimozdulni, csajozni, ha az első csajjal nem jön össze, akkor majd összejön a másodikkal vagy a harmadikkal. De a 4 fal között biztos nem fog egy csaj sem odamenni, hogy a barátnőd akar lenni, az udvarlás a mi dolgunk. Tegyél érte, hogy legyen barátnőd!

2017. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. ha humoros vagy már az egy király pont :D
2017. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ahj, de irigyellek, veled semmi baj nincs. Nemcsak, hogy lehet, de lesz is barátnőd.
2017. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon rendesek vagytok, hogy szántatok egy idegenre egy kis időt.


Igaza van mindenkinek, ami nagyon kellene nekem az az önbizalom az biztos.

Most már muszáj szereznem egy barátnőt, mert tényleg magányos lettem, ez régen tényleg nem zavart, de most már igen.


Köszi még egyszer és előre is boldog ünnepeket!!!! ;-)

2017. dec. 7. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Persze.
2017. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!