Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül albérletben?

Egyedül albérletben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,dolgozok,most készülök albérletbe költözni.

Ti hogy viselitek az egyedüllétet, akik egyedül laknak?

Nem unalmas ?

Hogy este ha haza érsz csak az üres lakás vár?


2017. dec. 18. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyedül nagyon rossz, az biztos. Senkit nem tudsz beszervezni?
2017. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2017. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én alig várom, igaz csak egy szobát fogok tudni bérelni, de eszemben sincs sokadmagammal együtt lakni. Fontos a nyugalom, örülj, hogy nem kell idegeneket hallgatnod és kerülgetned őket.
2017. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem legnyugisabb időszaka volt az egyedül élés, inkább használd ki.
2017. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretek egyedül lakni.

Nem vagyok zárkózott ember, de felbecsülhetetlen, hogy

- a magad ura vagy

- bármikor magadra zárhatod az ajtót, ha épp ahhoz van kedved:)

2017. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szerettem a kollégiumot is, de minden vágyam hogy egyedül lehessek albérletben. Remek lehet mindent úgy rendezek ahogy nekem jó, azt csinálok amit akarok.


Világ legjobb dolga egy nehéz nap után hazaérni és belépni az otthonba.

2017. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése, én nem egyedül lakom de tök jól meglennék egyedül is (persze csak ha néha ittaludna barátom)
2017. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha 18 évesen, egyedül képes vagy fentartani egy albérletet a mai árak mellett akkor minden tiszteletem a tiéd.

Én szeretem ha pezseg az élet körülöttem ezert nem bírnám az egyedüllétet, bár anyagilag meg sem engedhetném.

2017. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem függetlenedtem a szüleimtől(anyagi okok miatt),de ez minden vágyam,és hiszem azt,hogy hamarosan megvalósul.Jobb egyedül lakni,mint olyan emberrel aki mindenbe beleszól,túlságosan belefolyik a z életedbe.Meg egymás szokásai is idegesítőek tudnak lenni.Én szoktam tervezgetni mit tennék ha egyedül lennék albérletben a közeli városban.Pl.mindennap főznék vagy sütnék valamit-amikor és amennyire az időm engedné.Ha túl sok lenne vinnék át belőle a szomszédoknak,vagy másoknak.Bekapcsolódnék különböző programokba,önkéntes munkába.Eljárnék színházba, gyalogtúrákra,úszni.Beiratkoznék könyvtárba,valamilyen tanfolyamra.Próbálnám elmélyíteni a kapcsolatokat az ottani ismerőseimmel,barátaimmal,akikkel a távolság miatt ritkábban találkozunk.
2017. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, én tíz évig társbérleteztem vadidegenekkel, mire ki tudtam bérelni egy garzont. Jó lesz, meglátod. :) Senki se szól rád, ha éjjel kettőkor meztelenül palacsintát sütsz, vagy ha netán délután kettőig van kedved aludni.
2017. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!