Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lenne, ha megtenném? 18/l

Mi lenne, ha megtenném? 18/l

Figyelt kérdés

Vidéki làby vagyok és egyedül fogom tölteni a Szilvesztert. Párom nincs, a tervem az volt, hogy a legjobb barátommal leszek, de puccs lett. Szóval egyedül maradtam...


Arra gondoltam, hogy felutazom Pestre és reggelig bolyongok a városban. Szerintetek jó ötlet?

Nem, tényleg megtenném. Ha elrabolnának, nem érdekelne, minden egyebet már átéltem és tudok ellene védekezni.

Milyen látványosságra számithatok?



2017. dec. 29. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát gyere fel Pestre, lehet itt sok helyen bulizni. De azért lehetőleg azért ne igyál sokat.
2017. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért rabolnának el?:) Utazz fel, csatlakozz az utcán bulizókhoz és érezd jól magad. Látványosságként a tüzijátékot ajánlanám.
2017. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Clay Morrow ***** válasza:
68%
Lehet Montenegróban ébrednél, csak sokat nem látnál.
2017. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Hülyeség.
2017. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem rossz ötlet, ha közelebb laknék Pesthez, én is megtenném.

És nem valószínű, hogy el fognak rabolni. :)

2017. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan ennyi felelőtlen, idióta van ezen az oldalon?

Persze, tanácsoljátok egy vidéki 18 éves csajnak, aki ki tudja mennyi helyismerettel rendelkezik itt, hogy egyedül jarkaljon szilveszterkor.

Idióták.

Másról sem szólnak a napi hírek, mint drog a piaban, megdugta, kirabolta... stbstb.

Ilyet :O

Kérdező, maradj otthon :)

Annyit nem ér az egész, szilveszter általában csalódás, a nagy várakozás miatt, ez tapasztalat.

2017. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

én egy 90 kilós pali vagyok kérdező, de tapasztalatból mondom, nem érdemes rizikózni, sajnos láttam már eleget az életben.

Ne félj más barátodat, barátnődet felkeresni, akiben megbízhatsz.

2017. dec. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
gyere el hozzam inkabb :)
2017. dec. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Szülők? Testvérek? Más rokon? Más barátok? Szomszédok? Osztálytársak/évfolyamtársak/kollégák? Velük gyere, ne egyedül, akkor biztosan tök jó lesz!
2017. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
78%
Szerintem nyugodtan ugorj fel pár órára, meginni valamit, esetle
2017. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!