Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem unatkoztok most, hogy...

Nem unatkoztok most, hogy lassan mindenki bulizik? Mit csináltok éjfélig?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak éjfélig :D Egyelőre úgy néz ki filmet fogok nézni.
2017. dec. 31. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére a negatív gondolatok nem hagynak unatkozni. De asszem inkább alszok.
2017. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lazy Lover ***** válasza:
52%
netezek eszek nekem úgyan olyan nap mint a többi
2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Iszok egyedül pezsgőt, bort meg amihez kedvem van, majd bekapcsolom a rádiót,hallgatom az esti mixeket es táncolok egyeduuuul ;)))))
2017. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

9-es:

eddig a te tanácsod a legjobb ;) asszem megfogadom.

nálunk mindenki kidőlt, állítólag éjfélkor kelnek majd fel. ezért is unatkozok. ha ébren vannak semmi gond, de így dög unalom csendben ülnöm reggelig. de azt hiszem megszivatom a többieket és reggelre se kaját, se sütit nem hagyok:) muhaha

2017. dec. 31. 20:57
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Nálam most készült el a lencsefőzelék holnapra. Nem unatkozok, kitakarítottam, elmosogattam, így holnap már nem kell. Most fogok enni francia salátát rántott halrudacskákkal, az tegnap készült, aztán megyek filmeket nézni. Másodikán már megyek dolgozni, úgyhogy holnap még ki akarom használni a pihenési lehetőséget. Tesóm a határnál van szolgálaton. Lehet, hogy még dolgozik, lehet, hogy már pihen.
2017. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
xDD mit lehetett lepontozni a válaszomon?
2017. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le, én attól függetlenül hogy a csajos agyammal semmit se értek belőle, zöld kezet adtam :D
2017. dec. 31. 21:15
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Én sosem megyek bulizni és sosem unatkozok.
2017. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Épp most néztem meg A hollót sokadszorra, keresem a következő filmet. :D
2018. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!