Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos meg nem...

Vannak itt magányos meg nem értett emberek? Szerintetek könnyebben megtalálni a hangot ilyen emberrel, ha én is ilyen vagyok? Keressek ilyet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem se ért meg senki, de szerintem könnyebb megtalálni a közös hangot egy szintén magányos emberrel

Ha gondolod írj


24/L

2018. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudjátok "magányosok", mit gondolnak rólunk a "tökéletes egyedek"? Fogjatok egy erős kötelet, keressetek egy fát...és hajrá.


Ez nem fair,,ugye? :))

2018. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 pokiloki válasza:

Nem tudom h szerncsétlen vagy-e vagy nem de ha teszel érte biztos találsz majd valakit. Addig amég szellemileg nem hat ki rád 100%ban addig rendben ban minden. Kitartás , majd lesz vmi.


Utóírat. ;ugyanitt leresek fegyverr , vastagabb kötelet és egy nagyobb törzsú meggyfát megvételre, aki tud írjon privátban.

2018. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj kérlek. :) Én szívesen élnék veled. <3 89f
2018. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát, igazából embertől függ.Én sem szimpatizáltam minden magányos emberel. De szerintem egy próbát megér. Személy szerint én kifejezetten azokkal az emberekkel szeretek beszélni akik hasónló lelki állapottal rendelkezenek mint én. 😊
2018. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!