Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon érzékeny vagyok, nem...

Nagyon érzékeny vagyok, nem tetszik ami ebben az országban folyik. A hazudozás, az igazságtalanság és még sokminden más. Szerintetek ha nem lennék ilyen magányos, könnyebben el tudnám ezt viselni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 17:46
1 2
 1/11 gömbicica ***** válasza:
100%

Nem a magányosságon mulik, hogy müködik benned az igazságérzet!

Inkább az lehet a hiba, hogy nem kötöd le magad, számodra kellemes elfoglaltsággal. Igy pörög a kerék mindenen. -tapasztalat!-

Nem tudunk ellene tenni semmit.

2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Le szoktam magam kötni,csak vannak pillanatok ahogy most is,hogy eszembe jut mennyire egyedül vagyok
2017. okt. 3. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A tudatlanság néha előny. Én ez ellen úgy tettem, hogy egyáltalán nem nézek híradót, nem olvasok híreket neten sem, újságban sem, sehol. Felejtsd el a tv-t, legalábbis a szennycsatornákat. Tv-t csak filmnézésre használok. Ha facebookozol töröld vagy ne kövesd az olyan ismerőseidet akik rossz hireket, gyakran kamu híreket osztanak meg. Én már úgy kiszelekatáltam az enyémet, hogy öröm rajta végig görgetni. :D Olvass sokat ezek helyett. Fejlesztd magad folyamatosan. Távolodj el az olyan ismerőseidtől, akikkel nagyon nem egyezik az értékrendetek, tehát csak negatív hatással van rád. Ismerkedj pozitív emberekkel. Akár neten is lehet. Nekem ezek segítettek.
2017. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amin nem tudsz változtatni fogadd el, amin tudsz változtatni, változtas.


A hangulatodon tudsz változtatni, attól függ mire írányul a figyelmed.

1. Egy vicc portálra.

2. Balesetek, Betegségek, háború, gyilkosság, vér...


1.2. Az élet részei, de neked senki sem mondta merülj el a kettes opcióban.

2017. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Könnyebben el tudnád viselni.

Én sem szeretem a magyar hozzáállást, a negatív "minden szar" embereket, a birka életszemléletet, az állandó irigykedést - tisztelet a kivételnek, de én olyan magyar emberrel még nem találkoztam, aki nem gyűlölködött vagy irigykedett volna másra... legrosszabb esetben rám. Nem találkoztam még olyannal, akiből ne ömlött volna a hazugság, emellett még rám voltak megsértődve, amiért nem kozmetikázom a mondandómat, őszintén elmondtam bármit. Na ha még a véleményem... :D

Amíg voltak barátaim, a "rózsaszín" időszakban elviselhetőbb volt a világ is. Sajnos csakhamar ők is mutatták a fent vázolt viselkedésmintát, szóval mindig minden ismeretségem megszakad, most épp nincs egy sem. Inkább elvagyok egyedül, minthogy olyan emberekkel vegyem körül magam, akiket nem tudok hosszú távon tolerálni.

Szóval kérésedre, tapasztalatból a válasz: tűzoltásra jó a társaság. Sajnos az alap problémát nem szünteti meg.

Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy pár éven belül elköltözünk külföldre :)

2017. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gömbicica ***** válasza:

a magányosságodnak nem az lehet az oka, hogy a saját önbecsülésed kicsi?

vedd sorba a jó tulajdonságaidat. -ne mondd hogy nincs!!!-

és töltsön el megelégedéssel, hogy olyan vagy, amilyen.

lásd meg a szépet magad körül, fedezz fel számodra eddig még ismeretlen dolgokat. ha módodban áll, utazz el valamerre. Kezdetnek jó lehet )

2017. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne megoldás. Valóban elkeserítően működnek a dolgok, szinte minden területen találkozni ehhez hasonló dolgokkal. Nekem is sok olyan ismerősöm van, akik nem anyagi okokból mentek vagy mennének külföldre, hanem az emberek hozzáállása és mentalitása miatt, ami leginkább az alá-fölé rendelt viszonyokban éleződik ki. De sajnos olyat is látni, hogy alapból normális emberek belekényszerülnek abba, hogy kiszolgálják ezt a rendszert, mintha nálunk nem lehetne másképp. Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy ez meg tudjon változni. Meg szoktam lepődni amikor van kivétel, és szerencsére van. Velem is előfordul, hogy egészen magam alatt leszek a sorozatos negatív tapasztalatoktól, pedig én abszolút nem vagyok magányos, van aki szerint el kellene fogadnom, hogy ez egy ilyen ország, és van aki egyetért velem amikor kiakadok, de ők is azt mondják, hogy nem lehet mit tenni. Azt hiszem ha idővel sem mutatkozik semmilyen változás, ki fognak menni a normálisabb emberek mindenfelé, és nem csak azok akik nem találnak munkát vagy nem keresnek eleget, hanem akiknek ezt nem bírja a gyomra.
2017. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok megmondóembernek tűnni, de örülj, hogy nem egy fejlődő országban élsz!
2017. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, ezt kifejtenéd jobban?
2017. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a háborús légkör idegesíti :D
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!