Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megismertem egy lányt és bele...

Megismertem egy lányt és bele szerettem. Ugyan olyanok voltunk olyan volt mintha nekem szanta volna isten. Bevallotta hogy szeret aztan én is ezt majd 3honappal ez után azt mondta ez nem működik vége. Hogy tudnék túl lépni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek leküzdeni ezt hogy lehetne? Nagyon rosszul vagyok esténként alig 5órát alszok. Mindgi szar a kedvem és semmi nem tud felvidítani. Ez depresszio? Ha igen hogy kuzdjem le es hogy lépjek túl a lányon?

2018. febr. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, sírd ki magad ha az kell, engedd el a lányt. Okkal lett vége. Tudod van az a mondás hogy ha szeretsz valakit engedd el, és ha nem jön vissza akkor soha nem is volt a tied. Sajnos az ilyen hirtelen fellángolásoknak gyakran ez a vége. De még gondolom fiatal vagy, előtted az élet, és nem szabad hogy egy 3 hónapos félresikerült dolog tönkre tegyen. Nem gonoszságból mondom, de az élet ettől nagyobb pofonokat is tartogathat, amiket ugyanúgy állnod kell. Nehezen feledhető az ilyen dolog az tény, de lépj túl. Abból nem származik neked semmi jó ha bánkódsz miatta. Ő is éli a maga életét, neked is élned kell a tiedet.
2018. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nem is ritka, sőt. Még mindig jobb, mintha 20 év ismeretség és 2 gyerek után következett volna be. Az ember viszonylag kevésből választ és nem az összes emberi tulajdonság alapján. Az első benyomások pedig gyakran felületesek.
2018. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szétmentetek akkor valószínűleg nem egymásnak voltatok teremtve. Tisztelned kell a véleményét, egy kapcsolat attól kapcsolat hogy mindkét fél szeretné és mindketten boldogok vagytok benne.

Szóval vissza menni már ne akarj hacsak nem kezdeményez a lány, inkább járj el ismerkedni, biztos vagyok benne hogy találsz majd valakit akivel kölcsönös a szerelem, csak ne add fel a keresést.:)

És próbálj meg nem rá gondolni, szervezzetek programokat barátokkal, kezdj el valamit hobbit hogy lekösd a gondolataidat.

2018. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2018. febr. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!