Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre megismertem a valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre megismertem a valós énemet? Vége az idegeskedésnek, szorongásnak és depressziónak?

Figyelt kérdés

Jó ideje azon agyaltam rengeteget,hogy hogyan szerezhetnék barátnőt és vajon mik azok a hibáim,amik miatt 20 éves koromra még soha nem volt.Úgy voltam vele,hogy legalább egy átlagos külsőm van,de végre rájöttem,hogy ez nem tükrözi a valóságot.Folyton nézegettem az utcán járó párokat és nehezen emésztettem meg,hogy tőlem rosszbb kinézettel rendelkező fiúk szép barátnővel vannak.De sajnos rosszul becsültem fel a saját küllememet.Az igazság az,hogy az átlagnál jóval rondább vagyok.Az arcom különösen,óriási fejem van nagy fülekkel és karikás szemekkel,bőrhibákkal(genetikailag ilyen,nem pl.kialvatlanság miatt).Emellett a testalkatom is röhejes,jóval magasabb vagyok a magyar átlagnál és sovány,vézna.Ízléstelenül öltözködöm(eddig azt hittem,hogy ízlésesen),de a ruhák is nevetségesen mutatnak rajtam.Ráadásul még egy férfias kiállásom sincs,csendes és halk szavú,visszahúzódó vagyok.

Mindezek tudatában felszabadultabb lettem,végre nem agyalok a barátnős dolgon,mert elfogadtam,hogy ronda emberrel senki nem akar együtt lenni párkapcsolati szinten és én bizony az vagyok.Én sem járnék egy csúnya,mélynövésű,elhízott lánnyal és ugyanúgy figyelmen kívül hagynám,kerülném őt,mint ahogy engem a csajok,főleg ha csak látásból ismerném.Egyszóval megbarátkoztam a nők irántam tanúsított viselkedésével,a közömbösség és az esetleges undor természetes ösztönös reakció ilyen esetekben.

Remélem mostantól nyugodt,harmonikus,boldog életem lesz reális énképpel és éntudattal,békében más emberek érzéseivel felém nézve.


2014. jún. 6. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

en is remelem

de mit akartal kerdezni?

2014. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, de na nyugidj bele, mert rád fognak törni rossz napjaidon a szerelem hiány érzései.

Tapasztaltbol írom.

2014. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
priviben küldhetnél képet, lehet nem is vagy csúnya,csak te gondolod, tanácsokat is adnék!!
2014. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, nekem van egy kifejezetten csúnya barátom, akivel egy időben alakulhatott volna máshogy is a dolog, és nem azért nem jártunk végül, mert csúnya, hanem simán mégse jött össze. De akkor tetszett annyra más miatt, hogy nem érdekelt volna, hogy néz ki. Szóval ne veszítsd el végleg a reményt. Tudom, közhely, de ha egy lány komoly kapcsolatot keres, akkor úgysem a külső fog számítani. :)
2014. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!