Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet ebben a világban...

Mit lehet ebben a világban csinálni gépezésen és telefonozáson kívül?

Figyelt kérdés
Jön a jó idő és végre szeretnél valami hasznosat is csinálni, ami nem csak a gép és a telefon, sulin kívül (sokszor még suliban is) csak ezt nyomom, ez az egyetlen elfoglaltságom. Az a baj, hogy minden mást utálok (olvasni, sétálni, sportolni, főzni, stb) viszont szeretnék mást is csinálni. De egyszerűen nincs semmi ami vonzana, mivel életkedvem is egyenlő a nullával vagy az alatt van. És tényleg rossz, hogy elmennek a napol felettem miközben én egy helyben ülök egész nap otthon. Talán van ami vonz, de ahoz meg pénz kéne és suli mellett dolgozni nem szeretnék, az nagyon sok együtt, tehát a jogsi és a kocsi szerzés vagy külföldi utazás/nyaralás ami izgat az kilőve egy ideig... Sokan mondják, hogy millió lehetőseg van a világban, de én nem látom ezt a milliót, max 10-et amit mindenki csinál és ennyi... de lehet én vagyok beszűkült és ezért kérdezlek meg titeket, mit ajánlotok ami nem a szokásos sablon, nem kell hozzá pénz és nem kell hozza baráti társaság?

2018. márc. 4. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kiránulni, fényképezni, zenélni, bulizni, ismerkedni, dugni, főzni, sütni, táncolni, festeni, tapétázni, építkezni, kertészkedni, kutyázni, macskázni, lovagolni, motorozni, stb.. élvezni az életet.
2018. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is így voltam egy éve. Végül a suli melletti melót választottam. Azóta is tolom majdnem minden nap. Megvan a jogsi is meg az autó is. Nem bántam meg, szerintem te is gondold át még egyszer. Ha csak heti 1 napot jársz be azzal is közelebb vagy és lekötöd magad.


Ha meg végkép nem, akkor nézz körbe a településen valami sport után. Azért érzed most azt hogy nincs energiád, mert be vagy lustulva. Tudom milyen, velem is sokat van. De hidd el hogy amint elkezdesz valamit, ez megváltozik. A rendszeres mozgás lehet elsőre le fog fárasztani, de hosszútávon inkább feltölt. És biztos vagyok benne hogy lenne olyan ami neked is tetszik. Én például ki nem állhatom a labdajátékokat. Nincs labdaérzékem, és csapatjátékos se vagyok. De a küzdősportokban mindig is jó voltam. Lehet neked is akad valami ami csak tetszik.


Másik ötletem még hogy vegyél egy olcsó gitárt. Akusztikus vagy elektromos az mindegy, csak ne a leggagyibb legyen. Otthon el tudsz kezdeni rajta pötyögni, zenei ismeret se kell hozzá hogy hobbi szinten a kedvenc számaidat tabokról megtanuld. El tud szórakoztatni, és bulikban tapadnak rá a csajok (és ha lány vagy akkor a csávók meg pláne).


Amit még sokáig csináltam tiniként az a papír makettezés. Aki nem ismeri a technikát az nem is gondolná milyen egyszerűen mennyi mindent ki lehet hozni papírból. Csak írd be googlebe hogy papercraft vagy pepakura és szemezgess. Csak egy nyomtató, papír, olló és stift ragasztó kell hozzá.


Mielött szereztem diákmelót suli mellett akkor azt csináltam hogy lestem az E-bayen a licites dolgokat, és megpróbáltam mindent minél olcsóbban elvinni. Majd facebook csoportokban és jófogáson meghírdettem őket. Nem azt mondom hogy sok pénz jött be, akkor se ha olyan cuccok is voltak amit tízszeres haszonnal tudtam eladi mélyen magyar piaci ár egyharmadáért. De egy-egy hétvégi bulizást fedezett. És mivel a suli mellett 50 méterre volt a posta, még időmbe se telt.


Ezek jutottak most így eszembe. Ha bármelyik megtetszett, és tipp kéne hogy konkrétan merre indulj el benne akkor nyugodtan írj, legjobb tudásom szerint segítek.

2018. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Meghalni.
2018. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Spanglizni
2018. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Koncertre menni. Sörözni. Borozni. Festeni. Kutyát sétáltatni. Kenuzni. Fényképezni. Körbe biciklizni a környéket, amíg bele nem fáradsz. Festeni. Szobrot faragni. Fát vágni. Fát ültetni. Paradicsomot termeszteni.

Valami ilyesmi.

2018. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Leszarni mindent és csak azt tenni,amihez kedvem van! Nem érdekelnek az elvárások meg a sznob dolgok.
2018. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
kiverni se szoktad?
2018. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Dugni...
2018. márc. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, minden mást utálsz, de szeretnél mást csinálni, ez igy elég gáz. Talán mozdulj ki otthonról és "keresgélj", hátha mégis találsz valamit, ami érdekel. Vagy valakit. Mondjuk, ha életkedved egyenlő a nullával, úgy nehéz. Talán nem ártana egy pszichológus.
2018. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezer bocsi, hogy beírok ide, az én ötlettáram is ki lett merítve már, így majd könnyebben megtalálom a kérdést; bocsesz
2018. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!