Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Telefonozáson és gépezésen...

Telefonozáson és gépezésen kívül mit lehet csinálni szabadidőmben?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 13:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Tanulni, házi munkát végezni, olvasni, sétálni, nagyszülőket/rokonokat látogatni.
2014. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Olvasni, barátokkal lógni, segíteni a szülőknek, szakkörre járni, hobbyval foglalkozni, filmet nézni, sétálni, moziba menni, sportolni, társasozni a családdal..a lehetőségek tárháza végtelen.
2014. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
xboxozni
2014. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Mit értesz gépezés alatt? A számítógépen, főleg mióta mindenhol van internet nagyon sok dolgot meg lehet tudni. Gondolom kamasz vagy, már sejted mivel akarsz foglalkozni felnőttként, milyen munkát szeretnél. Na, arról tudsz ismereteket gyűjteni, előnyhöz juthatsz a többiekkel szemben, akik inkább csak játszanak meg mindenféle viccoldalakkal b* el az idejüket.

De valami értelmes hobbi, olvasás (az sosem árt), takarítás (legtöbbször az sem), ilyenek.


Én mondjuk régen voltam kamasz, akkor nem tudtam mivel akarok foglalkozni felnőttként, így amikorra kitaláltam már sajnálhattam, hogy sok időt elcsesztem korábban, így sokat kell bepótolnom.

2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezek unalmasak. Azt hiszem maradok a gépnél és a telefonnál.
2014. febr. 16. 13:38
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Sajnállak, hogy ilyen beszűkült életed van, amiben a barátokkal lógás unalmas...
2014. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

szerinted amikor nem voltak mobilok,meg gépek akkor akkori gyerekek csak ültek és néztek ki a fejükből..??

sajnállak ha ennyire beszűkült vagy!

2014. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
azt meg sem írtad hogy hány éves vagy egyáltalán..?
2014. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Facebookon is lehet beszélgetni a haverokkal...

Amúgy mit jelent az, hogy beszűkült?

2014. febr. 16. 14:28
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Sportolni, például.

Olvasni (könyvet! :)), csajozni/pasizni, sütni-főzni.

2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!