Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 21 éves fiú vagyok, van...

21 éves fiú vagyok, van esélyem hogy változni fogok?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim, meg barátnőm, soha nem is volt. És ez 2-3 évvel ezelőtt nem is zavart, de mostmár egy ideje nagyon zavar, de főleg az hogy nincs, és nem is volt barátnőm.

Az a legnagyobb hogy nem tudok rajta változtatni, mert nem tudom hogy hogy kezdjem. Mert nagyon nehezen tudok ismerkedni.

De pl munkahelyet nagyon könnyen tudok találni, és meg vannak elégedve a munkámmal, és mindent meg tudok oldani amit kérnek tőlem. Ezt csak azért írtam le, mert annyira szerencsétlen talán nem vagyok mindenben...

Szerintetek ilyen személyiséggel találhatok barátnőt? Mert én nem egyedül szeretnék élni egész életemben, szeretnék gyereket/gyerekeket is majd.


Üdv

Köszönöm a válaszokat!

21F


2018. márc. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak +2 évvel. :D

23f

2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőven változhatsz. Annyi hogy rakd át ezt a problémamegoldó képességedet a magánéketedbe :D. Nyilván nem egyszerű, de miert nem ebből merítessz erőt? Sikeres vagy a munkában. Ez több mint amit sok ember elmondhat magáról, szerencsés vagy. Szerintem ezek után az ismerkedésnek sem kellene gondot okoznia. Ajánlom mondjuk az egyik ilyen netes társkeresőt (pl. tinder, badoo) hátha beválik valamelyik.
2018. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyen talalsz munkahelyet, mindent meg tudsz oldani amit kérnek tőled és még csak 21 éves vagy. Miert ne találhatnál barátnőt?
2018. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ehhez tenned is kell. Társaságba járni, új embereket megismerni,stb.
2018. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bízd Jezusra az életed! Ő mindig veled lesz. És sohasem késik, de nem érkezik hamarabb sem.
2018. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!