Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, mit...

Nagyon magányos vagyok, mit tegyek, hogy javítsak a helyzetemen?

Figyelt kérdés
Egyedül élek,szüleimre nem számíthatok,mert anyukám szellemi beteg,apukámmal meg nem tartjuk a kapcsolatot,akiket barátaimnak hittem,cserben hagytak,nem is keresnek...egy igaz barátom van de őt meg nem akarom mindig terhelni a gondjaimmal,amugy nagyon jókat szoktunk beszélgetni de szükségem lenne még valakire.. nem tudom hogyan vagy hol nyissak emberek felé,meg nálam ez nem is egyszerű mivel zárkózott természet vagyok,de már nagyon unom,hogy mindig egyedül vagyok,rossz látni,hogy mindenkinek van valakije,család,barátok,szerelem...ha valaki volt már hasonló helyzetben szivesen beszélgetnék vele:) 17/L

2018. márc. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én szintén beszélgetnék ha esetleg ír valaki.
2018. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Én mondhatom azt, hogy hasonló természetű vagyok, mint te. Zárkózott. Viszont, ha odajön hozzám valaki, akkor szívesen elbeszélgetek vele bármiről. Elég félénk természetem van, nem szoktam random odamenni az osztálytársaimhoz. Kivéve, ha éppen nagyon röhögős napjaim vannak és még azon is elnevetem magam, hogy 2+2=4.

Persze, ez igen ritkán fordul elő.:D

Van, amikor mondjuk egy film vagy egy zene ad egy löketet, hogy igenis jó fej leszek, beszélgetek mindenkivel. Ilyenkoe mindig jókedvem van, az inspiráció erőt ad.

Ám, az esetek nagy részében csak ülök egy padon és olvasok. A könyvekben úgymond hobbira leltem olvasással és saját könyv írásával.

Sajnos nekem is csak egy nagyon jó barátom van, akinek mindent elmondok, mégsem akarok teljesen ráakaszkodni, nehogy megunjon és otthagyjon.

Hát, ennyit tudtam írni, ha szeretnél, írj rám. Elbeszélgetünk. :)

2018. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

15L

2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:
A #2 mar gyakorlatilag mindeirt ami ilyen esetekben segithet es en is csak azt tudom ajanlani, hogy mindig azt keresd ami megadja azt a kis lokest ami atbillent az adott probleman. Ha ezt a baratod tudja megadni akkor szerintem batran fordulj hozza es o segiteni is fog. Nem fog ezert megutalni vagy megunni, hiszen ezt jelenti a baratsag. Ismerkedni meg nem olyan bonyolult dolog, egyszeruen emberek koze kell jarni es nyitni felejuk, mindenhol akad legalabb 1 ember akivel kijonnel. Ha szeretnel beszelgetni akkor meg irj batran.
2018. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Igazábol az is még a problémám a barátkozással,hogy nem tudok könnyen megnyilni a sok magánéleti gond miatt,nem tudom mit reagálnának vagy hogy egyaltalán akarnának e velem beszélgetni tovább vagy keresnének egy sikeresebb embert,akinél minden rendben van..

2018. márc. 16. 00:48
 6/6 Firedoom ***** válasza:

Nem szabad igy gondolkodni. Ha a tobbi ember is kovetne ezt az allaspontot akkor rengeteg baratsag hullana szet. A szuleim nekem anno sokat mondogattak, hogy ne baratkozz ezzel, szakitsad meg a kapcsolatot azzal mert bukasra all es lehuz teged. Most ahogy ranezek az illetore 21-22 evesen megvette a sajat lakasat, elkoltozott otthonrol es boldogan eli a sajat eletet olyan keresettel ami nekem nem nagyon lesz, pedig elvegeztem azt a kepzest amibol o kibukott. A baratsag nem addig tart amig a masiknal jol mennek a dolgok, hanem akkor is amikor eppen padlon van. Lehet egy halom maganeleti gondod, de csak rajtad mulik, hogy ezek visszahuznak e majd.

Ezt a szamot meg ajanlom figyelmedbe: Ossian-Ebredj fel.

2018. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!