Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok szingli és magányos?

Miért vagyok szingli és magányos?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nem tudom felfogni azt hogy miért nem lehet végre egy olyan személy az életemben aki szeret, akivel élőben ismerkedem meg, aki vigyáz rám...akinek fontos vagyok



Nem érzem magam csunyanak oké hogy van rajtam némi felesleg de dolgozom azon hogy ne legyen..

Sőtét fahéj színű hajam van természetes és hosszú, feketés szemeim..valójában belsőleg is nagyon pozitív néha enyhén féltékeny de kedves és őszínte vagyok..



Szeretek olvasni,tudok főzni, nem járok minden héten bulikba, nem cigizem, nőies vagyok...de sehol semmi.


Nem értem...velem van a baj???



2018. febr. 17. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
:( Hány éves vagy?
2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nincs veled semmi baj, nyugi. Majd jon valaki! :)
2018. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

hány éves vagy?


nekem sincs senkim és soha nem is volt. Bár ha bele gondolok lehet jobb is így....

17/L

2018. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi idős vagy? lehet, hogy csak túl félénk vagy, ha kicsit határozottabban közelítenél a kérdéshez, lehet, hogy sikeresebb lennél.
2018. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

eloben mostanaban nem ismerkedik a nep


allj ki az utcara es kerdezd vegig a parban jaro nepet hogyan ismerkedtek meg

80% fogja mondani internet

maradek 20% munkahely


nem fog senki leszolitani az utcan azzal, hogy uristen benned latom szivem egyetlen hercegnojet...


masik : nem jarsz minden heten bulikba -- talan rosszul teszed, ott eloben is lehet ismerkedni

en se jarok de a minap voltam es lehetosegem lett volna ra, egyik koccintgatni jott oda hozzam, masik a pultnal alltam es mellem alt szorosan aztan mint aki varja a vonatot allt ott... a ferfiak manapsag nem kezdemenyeznek, nem tudom miert, azt varjak majd te lepsz

nem leptem mert ugy sejtem ezek vadaszni mennek ejszaka szorakozohelyre....

2018. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok


Mielőtt bárki fújjogatna meg sóhajtozna vagy azt mondaná hogy még fiatal vagyok a szerelemhez vagy előttem az élet. Megnyugtatom hogy nem erre vagyok most kiváncsi..


Azoknak akik eddig válaszoltak, köszönöm (:

2018. febr. 17. 21:57
 7/14 anonim válasza:
A lányok korábban érnek ezt már biztos sok embertől hallotad,és igaz is.Szerintem egy 17 éves lány már 20-nak felel meg pasiba.Lehet komoly és érett gondolkodása.
2018. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már lassan 60 vagyok, de a környezetemben én is azt látom, hogy a legtöbben interneten ismerkednek. Hogy ez jó, vagy rossz, mindenki döntse el maga, de tény. Az én fiatalkoromban még nem volt internet, de akkor sem volt olyan könnyű ismerkedni. A népszerű lányok-fiúk könnyen, a többiek nehezebben. Voltak ugyan táncos helyek, discók is, de ott is inkább a szebbek, népszerűbbek találtak partnert.
2018. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te lány vagy. Ha akarsz barátot, akkor lesz barátod.

Persze ha jó barátot akarsz, akkor neked is kellene teljesíteni. Ez szokott hiányozni a lányokból, ezért hagynak el titeket.

2018. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ebben az életedben nem akarja a sors, hogy legyen párod.

Vagy csak szerencsétlen vagy ezen a téren.


vagy-vagy--vagy,,,sok a vagy:)

2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!