Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiányozhat valaki úgy hogy...

Hiányozhat valaki úgy hogy még nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Van ennek értelme?

Hiányzik az hogy beszélgessünk, egész nap tudnék vele beszélgetni, így mondhatom azt is ő hiányzik, ezt érzem magamban.



2018. márc. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az írása hiányzik. Nem ismered, emiatt nem a személy okoz hiányt benned.
2018. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne hiányozhatna? Attól még, hogy nem találkoztatok még élőben, hiányozhat a vele való beszélgetés, a hangja, poénjai, stb.
2018. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
És amúgy szerintem hülyeség ez a "nem találkoztatok, tehát nem is ismered" dolog, én volt, hogy kb 3 évig beszéltem neten egy fiúval, úgy, hogy közben egyszer sem találkoztunk élőben...Azért ennyi idő alatt elég jól meg lehet ismerni valakit szerintem.
2018. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hianyozhat, igen
2018. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen, simán: ha tudod, olvasd el Jorge Bucay: "Nyitott szemmel szeretni" c. könyvét.
2018. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%

Ugyanez van velem.

Már több,mint fél éve.

2018. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a valaki nem hiányozhat. Egy idealizált kép alakul ki az emberben ilyenkor, és az.hiányzik. egy töjéletes valami, ami energia belefektetése nélkül elégítené ki társas (és szexuális, intim stb) szükségleteidet.


Nyilván ilyen a valóságban nem létezik. Majd megismered őt, talán csalódsz, valószínűleg többet akarsz, azt amit az agyad elültetett benned stb...

2018. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést... Ha gondolod írj rám és beszélgethetünk róla.
2018. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szívemből szólt a kérdésed...
2018. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!