Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiányozhat valaki az iskolából...

Hiányozhat valaki az iskolából depresszió miatt?

Figyelt kérdés
Barátnőm heteken át hiányzik az iskolából, de igazából semmi baja szerintem. Orvoshoz megy hasmenéssel vagy lázzal és az orvos kiírja, olyankor hetekig nem jön iskolába, mikor pedig visszajön hazavágyik, nem szeret ott lenni, múltkor azt mondta egyedül akar lenni inkább otthon minthogy ennyi ember között. Életvidám volt mindig is de mostanában nem tudom mi van vele. Lehet hogy depressziós? (gimnáziumba járunk)
2017. febr. 7. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Lehet. Hol vannak ilyenkor a szülők? És a tanárok?
2017. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnök rengeteget beszélt vele a hiányzásairól, meg arról hogy a viselkedése megváltozott, a jegyei romlanak, a magatartásával együtt, de nem szokta érdekelni. A szüleiről nem tudok de rájuk is szokott panaszkodni hogy nem hagyják békén mikor egy kis nyugalmat akar.
2017. febr. 7. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Az osztályfőnöknek a szülőkkel kéne beszélni, meg szükség esetén szakemberrel. Erre gondoltam, ha már a szülők maguktól nem képesek erre.
2017. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!