Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Győrben ki az a csávó aki...

Győrben ki az a csávó aki drága parfümöket árul az utcán?

Figyelt kérdés
Tavaly.pont ilyenkor találkoztam vele. Mutatta az erdélyi személyiét. Ilyenkor ha megveszem tőle és elviszem az a boltnak kaphatok valami jutalmat vagy kerüljem el messzire a csávót? :D

2018. ápr. 11. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Párezres gagyi hamisítvány.
2018. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja ezek csak hamisitványok, meg ne vedd. Főleg ne jutalom reményében. Ha valahonnan lopta, te meg vissza viszed, mondhatják azt is hogy te loptad és lényegében el akarod nekik adni amit tőlük loptál. Még rácsesznél a végén. Ne ilyen piti hülyeségekben láss üzletet! :)
2018. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh pedig tényleg azt hittem hogy lopta. Na mindegy akkor kimaradok a buliból. Marad a zárás 2000Ft-os parfüm: 3
2018. ápr. 11. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
azt a srácot énis làttam màr :'D de pl a baross uton amugyis sok suttyó próbàl ràsózni valamit az emberre:'D
2018. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!