Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kezdjem el kitépni magam...

Hogy kezdjem el kitépni magam a magányból?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és nagyon magányos vagyok. Nincsenek barátaim. Nem tudom, hol és hogyan kezdjek neki ismerkedni. Nem volt még barátnőm se. Fogyatékos (jobb lábam beteg, befordul kicsit) vagyok és ez megnehezíti az ismerkedést. Szüleim elváltak, mikor kicsi voltam és évekig szenvedtem apám miatt. 20 éves korom körül tudtam megszakítani a kapcsolatot vele.

Szeretnék kezdeni valamit az életemmel. Köszönöm a válaszokat.


Olyanok válaszára is kíváncsi lennék, akik voltak hasonló helyzetben és sikerült kitörniük.

f/27



2018. ápr. 22. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
2018. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Mit szeretsz csinálni? Biztos van valami hobbid, azon keresztül kereshetnél pl. fb-n csoportokat és ott ismerkedni, barátokat szerezni. Esetleg kedvenc sorozat/ filmed alapján valamilyen csoportot keresni. Esetleg munkahelyen, vagy ha van kutyád, akkor sétáltatás közben.

Attól, hogy beteg a lábad (nem szeretem a fogyatékos szót, olyan megbélyegző) még nem kellene, hogy befolyásoljon az ismerkedésben. Hidd el, aki számára érdekes a személyiséged, annak fel sem fog tűnni. Ne hagyd, hogy ez bármiben korlátozzon! Legyél kicsit pozitívabb, tudom, hogy nehéz, de menni fog!

2018. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyszerű. Kutyám nincs, a munkám olyan, hogy nem találkozom emberekkel, kézbesítő (önkormányzati) vagyok és sok a szabadidőm van. Hobbym nem igazán van. FB csoport talán jól jön.
2018. ápr. 23. 17:58
 4/7 anonim válasza:
55%

Szia. Ismerős helyzet nekem sincsenek barátaim max 1 haverom akivel néha beszélek facen meg élőbe. Annyival jobb a helyzetem hogy itt a párom és vele elmegyek kikapcsolodok stb :)

Szerintem keress pár társkereső oldalt ( inkább a te korosztályodhoz illőt) aztán ott irj le őszintén magadról mindent amit fontosnak tartasz és egyszer csak jelentkezik valaki :) És szerintem próbálj kimozdulni, ahol laksz, boltba, kocsmába (egyedül is lehet inni 1 sört vagy kólát :)) és amikor vannak rendezvények menj el ..pl falunap ilyesmi... elég ha ott vagy már :) ..lehet hülyeségnek hangzik de én a kocsma féléket ajánlanám, mert ptt mindenki haverkodik egy idő után, ha megszokják hogy ott vagy többször :D


remélem tudtam segiteni :)

2018. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először nézd meg ezt a videót, kezdetnek megteszi: [link]
2018. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen motivácios videók tök jók megnézed de semmit se fog segíteni bullshit.
2018. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen pl munkahelyed vendeglatasban szorakozohelyen. Pl poharszedö hetvegente.
2020. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!