Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy torhetnek ki a maganybol?

Hogy torhetnek ki a maganybol?

Figyelt kérdés
Egyedul elek,70km korzetben nincs egy baratom se,se senki...egyedul nem jarok el semilyen szorakozo helyekre(mer magama,hogy?mi a ...csinaljak magam,masik csak ugy oda menni idegenekhez 99% elukuldene a...)..valtoztani szeretnek ezen,munkahelyem nem az en korosztalyombol vannak,sokkal idosebek
2018. jan. 19. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

“If nothing changes, nothing changes.”

Ha nem vagy hajlando valtoztatni, akkor semmi sem fog valtozni. Menj el bukizni legalabb 1x egyedu. Menj oda az idegenekhez, most mi van abban ha elkuld? Ha meg se probalod... amugy meg menj el a helyi kondiba vagy valami csoportos szakkore/edzesre, es ott ismerkedhetsz veled egykoruakkal.

2018. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sokkal idősebbek, akkor biztos vannak veled egykorú gyerekeik a kollégáidnak. Szólj nekik, hogy mutassanak már be titeket egymásnak.
2018. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor én fiatalabb voltam, és jártam bulizni, az egyik szintén bulizós barátnőm egyszer csak szólt, hogy most fog velünk jönni egy ismerős nő lánya is. Mert szólt neki ez a nőismerőse, hogy a lánya nem tud kikkel elmenni szórakozni, ugyan nem mehetne-e barátnőmmel meg az ő társaságával. És igent mondott ez a barinőm, miért is ne, nagyon nyitott lány, és jött is velünk a csajszi. Úgy fogadtuk, mint egy jó barátnőt.
2018. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem 😄 munkatrsaknak a gyerekeik,sokail fiatalabak nalam,en 25 vagyok..
2018. jan. 20. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy fiú vagy lány vagy
2018. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiu 😄
2018. jan. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!