Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csinaltok a hosszu...

Ti mit csinaltok a hosszu hetvegen ha egyedul vagytok es nincs tarsasagotok erre a negy napra?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
zenélek,filmezek és próbálom megőrizni a maradék elmém...
2018. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pihenek és élvezem a csendet. Minden nap dolgozom, ezért a legnagyobb luxus, ha van egy pár napom magamra, a kutyámra, takarításra, olvasásra.
2018. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy van-e társaságom vagy nincs. :-)

Tegnap bevásárlókörúton voltam, vettem magamnak futócipőt, ma nagytakarításra szánom a napot itthon, meg megyek ki futni, este meg elkezdem kirakni az egyik puzzle kirakómat, holnapra majd kitalálok valamit, szerintem lesz egy kis plusz melóm is, de sportolni holnap is fogok, kedden meg megyek ki a Nagy futamra a belvárosba, azzal el is fog menni az egész nap.

2018. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Máskor sincsen társaságom, így ez nem okoz gondot, azért sem, mert magamnak való vagyok, ezért különösen örülök a hosszú hétvégének, hogy nem kell sehová menni.

Takarítok, ruhákat selejtezek, pihenek, olvasok, futok, zenei tudásom fejlesztem, feltöltődöm.

2018. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, (ha hozzátartozót belevesszük, akkor) csacsogás velük, tervezni a következő időszakot. Sajnos semmi egyéb, nagyon izgalmas dolgot.
2018. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eszek iszok alszok. Tudsz valami jó filmet?
2018. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annie Hall,Rocky sorozat,Gyűrűk ura 1-3,Félelem és reszketés las vegasban,Ahol a bölény dübörög,Detroit rock city,Idétlen időkig,Ponyvaregény,Forrest Gump,Piszkos Harry filmek...
2018. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2018. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nincsmit :)

na,melyiket választottad?

2018. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitakarítottam, főztem, macskáztam, bevásároltam, filmet néztem, olvastam, holnap bicikli túrázni megyek többed magammal, utána haldokolni szándékozom, kedden kipihenem a fáradalmakat és kicsit felkészülök a közelgő külföldi utunkra.
2018. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!