Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok egyedül péntek,...

Mit csináltok egyedül péntek, szombat esténként?

Figyelt kérdés
Én netezni, lustálkodni szoktam, de kíváncsi vagyok, mások hogy töltik az idejüket egyedül:) Magányos emberekhez szól a kérdésem :)
2018. febr. 23. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem a hétvégéket,mert általában mindig nagyon magányosan telnek. :( Egyébként általában én is netezni szoktam.
2018. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát haverommal elmegyek konditerembe,onnan hazaérek olyan 6körül.Leülök videójátékozni és azt nyomom olyan éjszaka 1-2-ig.Utána kicsit telózok és alszok.Ez egy péntek este.Szombaton is hasonló,csak akkor nem megyek konditerembe.Szombaton inkább videójátékozok.Elég monoton,de elég jól elszoktam lenni
2018. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kb csak netezek vagy néha filmezek! Nincs társaságom így nincs hova menni:) fogjunk össze és csapjunk egy buliit mi magányos farkasok:)
2018. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

Jó....aki pesti annak szívesen visszaírok:D

alapból a személyes találkozásban hiszek, szóval írjon az a ki tényleg komolyan is gondolja

2018. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én szeretek egyedül lenni, tehát már várom a hétvégét, hogy végre ne kelljen pörögni és csend, nyugalom legyen. Olvasok, netezek, gondolkodok, rendet rakok, takarítok, kaját csinálok, zenélek. Ha pedig jó idő van, akkor akár spontán is elindulok a természetbe.

N

2018. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Netezek vagy videójátékozok. Esetleg tévézek.
2018. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hétköznap dolgozom,szeretem a munkahelyemet és a munkámat,szociálisan pont elég a Kollégákkal való kapcsolat a héten.

Péntek:zene,főzögetés,és 8-10 sör(gőzkiengedés) :)

Szombat:észheztérés,du.mosás,takarítás,ez-az.

Vasárnap:műhelyben hobby.

2018. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pasim de nem nevezném magam magányosnak, az szerencsétlen lúzer emberre utal. Ha nagyon unom magam akkor elmegyek moziba (egyedül) vagy lemegyek és sétálok a környéken egy bő órát.

Sütök egy sütit, vagy tanulok (angol felsőfokra készülök, csak úgy), vagy filmet nézek angolul gyakorlás céljából.

Amit bánok, hogy kihagytam társaság hiányában az a Titanic kiállítás.

2018. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Péntek munka után:meglátogatom a szüleim, találkozom 1-2 baráttal, vásárolok, ilyenek. 7-8 előtt nem szoktam hazaérni. Otthon film, kisállatommal foglalkozom (ezt minden este kell persze), de most pl.hoztam haza munkát is.

Szombaton takarítás, mosás stb. napközben, délután, este pedig a tesómat szoktam meglátogatni (jóban vagyunk nagyon), van, hogy van valami családi program is, amire elmegyek, találkozom egy barátommal, stb. Este ha van még kedvem, net, film, zene.

Vasárnap főzni szoktam 1-2 napra előre, átgondolom, miket kell csinálnom a következő héten. Van, hogy ilyenkor is elmegyek valamerre, de azzal sincs bajom, ha épp otthon vagyok egy napot.

2018. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%
filmezek vagy sorozatozok, rejtvenyt fejtek, olvasok, nyelvet gyakorlok, fozocskezek, skypeolok tavoli rokonokkal, setalok egyet a kutyammal.
2018. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!