Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem megy nekem az...

Miért nem megy nekem az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miért nem megy nekem az ismerkedés? Magamról annyit, hogy egy normális értékrenddel rendelkező srácnak tartom magam. Van saját keresetem, lassan lesz saját lakásom, van autóm (nem egy bmw, audi, de én oda vagyok érte), átlagos kinézetűnek mondom magam még is azok a lányok akik nekem tetszenének soha nem írnak vissza sem fb-n sem társkereső oldalakon. Csak is olyanok akik nem tetszenek, tudom a külső nem minden és egyet is értek, de közel a 30-hoz szeretném már megtalálni azt a személyt akivel lehet komolyan tervezni. Baráti köreimben már majdnem mindenkinek gyereke is van így elég zavaró számomra mikor megkérdezik, hogy nem-e vágyom családra. Ilyenkor a válaszom, hogy nem pedig mindennél jobban vágyom egy lányra és ez sajnos mostanában nagyon kihat az életemre is (állandó rossz kedv). Az igazsághoz hozzátartozik, hogy visszautasításként élem meg mikor nem írnak vissza, így már egyáltalán nem is merek írni senkinek. Sose voltam az a "csajozós" típus komoly kapcsolatom is csak 2 volt.

2018. máj. 10. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés sarkalatos pontja a kapcsolatainknak. Nem mindegy, hogy első látásra milyen benyomást keltünk a partnerünkben, hiszen ez alapjaiban meghatározza majd a folytatást. Ha szimpatikusnak, kedvesnek, okosnak és vagánynak tart a nő, pozitív képet társít hozzánk, így a következő találkozás gondolata felcsigázza majd. Ha azonban tolakodónak vagy éppen zárkózottnak lát bennünket, nem biztos, hogy szívesen megy bele egy következő randiba. Ha azt tapasztaljuk, hogy állandóan elbumlizzuk az első találkozásainkat, és hogy az elmúlt évben csak félresikerült randijaink voltak, érdemes átgondolni, milyen visszatérő hibáink lehetnek. Elő a notesszel! Érdemes felírni, hogy az utóbbi időben mikor, kivel randiztunk, hogyan viselkedtünk vele, mi kezdeményeztünk-e, miről beszéltünk vele, milyen gesztusokkal bombáztuk a nőt. Akár rámenősek, akár óvatosak voltunk az utóbbi időben, a későbbiekre vonatkozóan jó ötlet az eddigi stratégiáinkat az arany középútra cserélni: légy nyitott, kezdeményező, kedves, mosolygós, érdeklődő.
2018. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ilyenről, hogy randi az utóbbi időben nem is mertem még álmodozni sem :/ Sajnos azt, hogy azok a lányok akik tetszenek, de a leveleimre nem válaszolnak teljesen negatívan élem meg. Már már csak 3 dolog körül forog az életem, az alvás, a munka, a hobbim. Fiatal korom létére már 9-kor alszom olyan napokon is amikor nem dolgozok, mert addig sem gondolkozok azon, hogy mi a baj velem. Munkahelyemen (nagy cég), ha tetszik egy lány és esetleg 1-szer - 2-szer rá pillantok csak az elutasítást látom rajtuk. Volt nem rég egy lány összeszedtem magam és csak szimplán rá köszöntem, azóta ha meglát a barátnőjével csak röhögnek rajtam.
2018. máj. 10. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem barátaim sincsenek.


25f

2018. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire jönnek be ezek a technikák. Persze, az ember személyisége fejlődjön, de minek megjátszani magad? Ez vagy te. Így viselkedsz. Önmagadat adod. Ennyi. Akinek tetszik, minden happy, akinek nem, annak meg teljesen felesleges megjátszani magad, mert hosszú távon nem leszel boldogabb.

Én már rájöttem, hogy ez az egész a szerencsén és a "sorson" múlik. Hiába görnyedsz bele a próbálkozásba, amíg a sors úgy akarja, hogy ne találd meg az igazit.

A legjobb amit tehetsz, hogy mindig lehetőséget adsz magadnak és másnak, azáltal, hogy ismerkedsz. Akármennyire nehéz is, VISZONT ne ragaszkodj görcsösen ahhoz, hogy legyen egy kapcsolatod, mert akkor biztos, hogy nem történik meg a várva várt csoda. Inkább engedd el. S meglátod, idővel beteljesül majd ez a vágyad is.

2018. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!