Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tesztek magányérzet...

Ti mit tesztek magányérzet ellen? Úgy érzem nincs senkim.

Figyelt kérdés
Az új baràtaim nem szeretnek, a régiekből beszélek talán 1-2-vel. Csak a családom van akikre számíthatok (aminek persze nagyon örülök mert sajnos sokaknak nem adatik meg, szerencsés vagyok) Azt hiszik nyalis vagyok, mert féltem beilleszkedni és túl kedves vagyok (ez önfényezésnek tűnhet, de valójában utálom ezt). Mindig én vagyok az, aki a rövidebbet húzza, utálom magam..előre is köszönöm!

2018. máj. 14. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
szívesen
2018. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csaladom a fő kommunikacios forrasom. Ezen kivul van 1-2 baratom es a parom.

Szeretem a tarsasagi eletet de megis maganyos vagyotthon ulos tipus vagyok, azt jobb szeretem. Ha megis maganyos vagyok vagy beszelgetni akarok akkor az emlitettekkel teszem illetve olvasok.

2018. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!


Azt hiszed, hogy mindenkinek van?! Sokan vannak egyedül!


Aki nem szeret, az nem a barátod és ne is pedálozz olyanoknál, akik miatt másnak kellene látszanod, mint ami valójában vagy - ne azért szeressenek, aki v. amilyen nem vagy és ne másoknak akarj megfelelni!


Ne foglalkozz ezekkel az új "barátokkal"!


Örülj, hogy van szerető családod és ha nincs a környezetedben hozzád illő, jó társaság, akkor ne erőltesd bele magad a rosszba, csak azért, hogy legyen valamilyen semmilyen. Ha nem szeretnek, akkor úgysem számíthatsz majd rájuk, úgyis egyedül maradsz, viszont téged csak ki fognak használni - kell ez neked?!


Foglald el magad a szabadidődben, tanulj, képezd magad, keress hobbikat és az érdeklődésednek megfelelő közösségre majd rábukkansz, amikor nem is számítasz rá, ne akard görcsösen.


Magány ellen tartsál kutyát, macskát, foglald le magad, töltsd az időt a családoddal, szervezzetek közös programokat vagy csetelj netes társkeresőkön, esetleg írj naplót az érzéseidről.


És ne utáld magad!


Hogyan akarod, hogy mások szeressenek, ha még te sem szereted saját magadat?!


A boldogsághoz meg kell tanulni egyedül is jól éreznie magát az embernek és akkor a pozitív kisugárzása által majd be fogja vonzani a megfelelő személyeket.


Próbáld ki!

2018. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Az első és legfontosabb lépés, hogy távolítsd el magadtól azokat a "barátokat" akik nem szeretnek, azok ugyanis nem barátok. Az ilyen társaság csak még jobban megerősít abban, hogy egy senkinek érezd magad. Inkább senkid ne legyen, mint olyan aki minden alkalommal emlékeztet arra, hogy lúzer vagy. Nekem nagyon kevés barátom van, jelenleg talán egyet mondhatok annak, aki tényleg igazi barát.

Magányérzet ellen jó terápia kimenni a természetbe, vagy állatokkal foglalkozni valamilyen formában. Nekem van 3 kutyám, két macskám, és menhelyre is járok önkénteskedni. Nem mondom, hogy teljesen megoldás a sok vajúdásra, de sokat segít. Ne magadat utáld, mert nem te tehetsz róla, hogy manapság a kedvesség és és az őszinte jóindulat nem menő.

2018. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú, nem számítottam ennyi segítőkèsz válaszra, nagyon rendesek vagytok, ment a zöld kéz:) mostantól arra fogok koncentrálni akire/ amite érdemes, például imádok rajzolni, a szépségápolást, és lehet írok egy könyvet mert már terveztem:)
2018. máj. 14. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Na, látod kérdező, ez a helyes hozzáállás és nagyon örülök, hogy segíthettem! :)


Hidd el, én is tapasztalatból írom a tanácsaimat és tényleg h.lyeség arra érdemtelenekre pazarolnod az idődet, amikor annyi jó és valódi örömet, boldogságot okozó dolgot csinálhatsz az életben!

A könyvírásodhoz meg minden ötletedhez sok sikert kívánok és hajrá, valósítsd meg az álmaid!!

2018. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: zöld kezet szerettem volna csak a kékre ment a telefonom..:( köszönöm szépen, úgy lesz!:)
2018. máj. 14. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy dolgot hozzátennék az előttem szólókhoz. Légy önmagad, légy ön-azonos. Tudom, hogy könnyű mondani, meg klisé, de így azokat az embereket fogod vonzani, akiket az igazi éned érdekel. Légy őszinte, mondj nemet, ha úgy érzed (mindezt persze kedvesen).Vállald a véleményed, ha valamivel nem értesz egyet, nyugodtan jelezd. Ha bunkók, vagy lekezelőek veled, szólj érte. Lehet, hogy így egy csomó ember elkerül, de ezek azok lesznek, akik csak felszínes kapcsolatokat szeretnének. A legtöbb embert vonzzák az őszinte emberek, akikkel tudják, hányadán állnak. Gondolom te is az ilyen emberek közelében szeretsz lenni. Ehhez persze kell az önismeret, hogy ismerd és ki merd mondani az erősségeidet és a hibáidat is.

Ha szeretsz rajzolni, esetleg menj el rajz-tanfolyamra, vagy olyan közösségbe, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak.

2018. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, én is az őszinte emberekkel töltöm inkább az időm^^
2018. máj. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!