Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy merő gáz az életem. Mit...

Egy merő gáz az életem. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában semmi nem megy jól velem kapcsolatban. Sehová nem vettek fel (nyolcadikos vagyok), a szüleim egy csomót veszekednek, már elegem van belőlük. Az iskolában a barátaim már nem is igazán a barátaim, nem érzem őket annak. Az edzésen, ahová járok, csak ég a pofám, hogy hogyan lehetek ilyen béna. Senkinek sem mondom el a problémáimat, mert rám fogják, hogy sajnáltatom magamat. Nagyon nincstelennek, és semmilyennek érzem magamat. Imádkozom Istenhez, de semmit sem segít. Az egyetlen menedékem az önbántalmazás, mert attól megnyugszom, de eléggé fájdalmas. Mit tudnék csinálni? (Az öngyilkosságon is gondolkodtam, de végül elvetettem)

2018. máj. 1. 16:51
 1/3 anonim válasza:
74%

Szerintem keress olyan hobbit, amit tudsz egyedül is gyakorolni, így nem fog égni a pofád annyira, ha elvétesz valamit. :D

Iskolapszichológust próbáltad?

Mellesleg szerintem olvass pszichológiai témában könyveket, főként azokat (a jelenségeket), amelyek jelen vannak az életedben, hogy tudd fejleszteni magad.

2018. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Apám még csak nyolcadikos vagy nyugi :D amúgy én is így éreztem magam mint te. Az meg hogy nem vettek fel olyan nincs most ahová kerülsz onnan majd iratkozz át egy másik suliba évközben pl ahová eleve jelentkeztél én is ezt csináltam(nem azért mert nem vettek fel).

Szerezz önbizalmat. Miért lennél béna? Ugyan már biztos nem vagy az. Önbántalmazást meg ne csináld nyoma marad inkább menj el futni hidd el ez is levezeti a benned lévő stresszt plusz hálás leszek magadnak a jövőben hogy nem tiszta ronda heg a kezed vagy a combod vagy ahol csinálod. 18/L

2018. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi baj. Meg fogod oldani.

Nem kell még ilyen korban ennyire elhagyni magad.

Még fiatal vagy, előtted az élet, rengeteg jó és rossz dolog fog még veled történni.

Nem vagy béna, csak feszült a suli miatt, de ne aggódj, úgy is minden megoldódik.

A szüleiddel meg ne is törődj! Menj el futni, hallgass zenét, ne is figyelj oda rá, mit csinálnak.

Menj át a szomszédba, tesódhoz (ha van), rokonokhoz nézz át, ha laknak a közelbe vagy találj valami hobbit, amit suli után tudsz csinálni.

Ismerkedj emberekkel és barátkozz.

Nem éri meg magadat bántani, mert meg fogod bánni, hidd el nekem.

2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!