Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felhivjam ezt a lelkisegély...

Felhivjam ezt a lelkisegély számot?

Figyelt kérdés
Tegnap már kész lettem volna re és vagy egy órán keresztül hivogattam de foglalt volt mindig. Depressziós vagyok, motiválatlan, kiégett. A barátom szakított velem, a barátaimmal teljesen eltávolodtunk, eltaszitottam őket. Nincs kivel megbeszélnem a banatomat. Nem tudok semmit kezdeni magammal. Szerintetek felhivjam ezt a lelkisegély számot? Segitene?
2018. máj. 21. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De ha gondolod szívesen meghallgatlak én is.
2018. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

1 ora segely szam hivogatas helyett berakhatnal egy vigjatekot, vehetnel egy habfurdot, gyujthatnal mecsest es akar egy kis csoki is belefer.


En igy “gyaszoltam” a szakitasomat. Aztan a sport uj nagy levego es onmagammal valo foglalkozas helyre billentett.

2018. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem csak ez a gond.
2018. máj. 21. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
gyere,sírd ki magad a vállamon.ha tudok,tanácsot is adok :)
2018. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de írásban nagyon hosszú és komplikált lenne, fáradt vagyok hozzá, így inkább segelyszamot hivnek fel ahol szóban tudok beszélni valakivel.
2018. máj. 21. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Dumálhatunk.Nem feltétlen írásban. Viszont hagyd a francba a lelkisegelyt... csak irj...nem vagy te depressziós...csak depresszív reakció az egész...önmagadnak hazudtal azzal hogy kimondtad. Egy depressziós nem igy viselkedik. Egy depressziós embert visznek nem megy. Aki bevallja hogy gáz van az nem depressziós...az elmegy magától...irj rám
2018. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!