Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek, ha...

Van értelme az életnek, ha egyedül leszek örökre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Én egyedül vagyok, mindenki gyűlöl engem. Az élet ellehetetlenített. Előrevetíthető a jövőm. Nem fogom kivárni, idegőrlő naponta szembesülni azzal, hogy egy embernek sem vagyok fontos. Elviselhetetlenül fáj. A pszichológushoz járás sem segített. Sokszor ki is nevetett amiért egyedül vagyok, barátok nélkül. Vagyis mások nem tartanak engem annak. Én már csak az öngyilkosságot tekintem megoldásnak. Semmi önzőség nem lesz benne mivelhogy senki sem szeret és soha nem is tette. Fáj a magány, nincs erőm évekig szenvedni.


Van akit boldoggá tesznek különféle tevékenységek. Engem ideig-óráig. Próbáld meg hátha sikerül számodra enyhíteni a hiányt: művészetek, sport, kirándulás révén próbálj lelki nyugalomra szert tenni, segíts másokon...

2018. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Én azért vagyok egyedül mert mindenki folyton át akart verni valami módon. De nem fáj az egyedüllét, sőt nagyon jól érzem magam anélkül a lelki terhek nélkül amit a gonosz emberek jelentettek volna. Én fordítva vagyok, nekem az a szenvedés ha gonosz emberek ragadnak rám. Ha magányos vagyok az szuper.
2018. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

#2

Milyen az általad vélt “gonosz” ember?

2018. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nincs.
2018. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én még nem éltem eleget ahhoz, hogy megelégeljem a magányt, de attól tartok egyszer majd elérkezik ez az időszak is. Most még fiatal vagyok és bízom benne, hogy rálelhetek egy barátra vagy rám találhat a szerelem.
2018. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Akkor van csak igazán értelme. Nincsenek korlátaid, nem kell alkalmazkodnod senkihez, oda mész, ahova akarsz, azt eszel, amit akarsz, akkor fingasz amikor akarsz, azt nézed a tévében, amit akarsz, bármikor bárkit ágyba vihetsz, utazhatsz, dolgozhatsz külföldön, senki nem tart vissza.

Egy társ sok lemondással, kötöttséggel és kompromisszummal jár.

Élvezd az életet, amíg egyedül vagy, mert utána már spórolás lakásra, gyereksírás, munka éjjel-nappal, hogy fizetni tudd a csekkeket, lakáshitelt, gyerekek iskoláztatását, stb.

Én nem aggódom a magány miatt, sőt...

Csak púp lenne a hátamon bárki. Szerintem te is így fogd fel. De az is érdekes, hogyha nem akarsz társat, akkor mindjárt többen akarnak valamit.


Amúgy miből gondolod, hogy örökre egyedül leszel? Ez is csak rajtad múlik.

2018. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó!:)


A párkapcsolat olyan,mint egy erőd.

Aki bent van kiakar törni,aki bent van,kiakar törni.

2018. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

*Aki bent van kiakar törni,aki kint van beakar törni.


(Bocsi,este van)

2018. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Én is úgy gondolom, hogy egyedül maradok.

Viszont az itteni emberek magánya külön kategória. Akárhányszor kiírta valaki, hogy magányos és beszélgetni kezdtünk, felhoztam az esetleges találkozás lehetőséget nyomban lelépett.

Persze az ilyenek ezerszámba gyártják a kérdéseket "jajj magányos vagyok, öngyi akarok lenni". Persze ismerkedni nem akar...:D

2018. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9 - Egyetértek! Mindenki magányos, de találkozni senki sem hajlandó, még akkor sem, ha a szomszéd városban lakik. Nem budapesti vagyok, így nagyjából az oldal háromnegyede kiesik találkozás szempontjából. Ha éppen mégis van arra dolgom, mehetek egyedül.

Saját kérdés ezzel kapcsolatban: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!