Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok aludni, ma több...

Nem tudok aludni, ma több pánikrohamom volt, ami kimerített, most nagyon egyedül érzem magam és nem megy az alvás, ötletetek, hogy mi segítene?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos èn sem tudok aludni.

Valamièrt idegesebb vagyok a szokàsosnàl.


Remèlem írni fogja valaki,hogy pichológust keresek fel!

2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Keressssek fel
2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért volt pánikrohamod? Mióta van? Mit teszel az ellen, hogy pánikrohamod legyen?


Kapcsold be a tv-t, olvass, nyomkodd a telefonod stb. Egyszer úgyis bealszol.

2018. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz valami aranyos animációs filmet, pl a Mogyorómelót. Egyrészt eltereled a figyelmed, másrészt a nevetés is nyugtat.
2018. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb. 2 éve volt az első, akkor még nem tudtam hogy az, csak sima rosszullétnek tudtam be, 1 év alatt volt vagy 4 alkalom, amikor utcán és buszon jött rám, majd jött néhány nagyobb stresszes helyzet, azóta egyre gyakoribb, mára pedig naponta küzdök vele, igazán most tudatosult bennem az, hogy ezek rohamok. Már érzem, mikor jön, de egyenlőre, ilyenkor csak visszavonulok, és várok még elmúlik. Vannak napok, amikor jól tudom kontrollálni és jövök megyek, de ha jön egy stresszesebb pillanat, akkor újra vissza a nullára jutok.
2018. jún. 6. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet inkább, hogy csak sima frontérzékenység? Én a helyedben az orvosmeteorológiai jelentéseket venném figyelembe!


Esetleg antifront csepp szedése javítana a helyzeten. Levendulatea, orvosi citromfű tea. Enyhe nyugtató hatásuk szokott lenni.


Meditációs zene hallgatása? Szöveggel vagy anélkül?

2018. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!