Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha csak úgy jó lenne, ha...

Néha csak úgy jó lenne, ha valakivel (aki ellenkező nemű) együtt lehetne aludni. Vannak olyanok, akik hasonlóan éreznek?

Figyelt kérdés
Nincs szex, csak összebújva elalvás, beszélgetésre sem vágyok.

2018. jún. 9. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha csaj vagy, szívesen alszok veled.

26F

2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Önmagam előtt fura dolognak tartom, de szoktam én is hasonlót érezni, hogy vágyom odabújni egy férfihez, ennyi.
2018. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez is jó lenne, bár én többre is vágyom. :)
2018. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni, hogy csak aludjak egy ellenkező neművel, kivéve ha az a rokonom, fáradt vagyok, esetleg nagyon csúnyának találnám az illetőt.
2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát vannak ilyen vágyaim.

De ezek mindig érzelmekkel társulnak. Pl nézek egy filmet és van benne egy helyes csaj, akkor érzem úgy hogy mellémbújhatna...:)

De élőben ha felszínes egy csaj azzal nem akarnék, az biztos.

2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nem, csak egy talpmasszázsra ellenkező neművel.(F)
2018. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenkező nemű, csak akkor nem tortenne tobb vszeg, ha egyikünk nem akarna..
2018. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Én is szoktam így lenni elvalvásnál, hogy milyen jó lenne egy lányt szorosan ölelni, egymáshoz bújni és úgy elaludni.

22/F

2018. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 he84 ***** válasza:
91%
Hát nem is tudom, talán néha egy kicsit vágynék rá, hogy egy férfival aludhassak, ám ez nálan random és kissé bizonytalan is. De csakis akkor, ha az illető nem idegen már számomra, ha jól megvagyunk, ha már bízunk egymásban és ha biztosan nem lesz behatolásos szex. Az összebújás oké, meg talán némi simogatás is.
2018. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként olvastam hogy japánban konkrétan vannak ilyen helyek amik ezt a szolgáltatást nyújtják, tehát nem fekhetsz le az ott dolgozó lányokkal de összebújhatsz velük, alhatsz velük, megkérheted hogy masszírozzon meg (persze nem ott :D) birizgálja a hajad, ilyesmi, ilyen barátnő szimulátor. :D

Jópofa lehet, idehaza jobb híján vehetsz egy ölelő párnát :D

2018. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!