Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha csak úgy jó lenne, ha...

Néha csak úgy jó lenne, ha valakivel (aki ellenkező nemű) együtt lehetne aludni. Vannak olyanok, akik hasonlóan éreznek?

Figyelt kérdés
Nincs szex, csak összebújva elalvás, beszélgetésre sem vágyok.

2018. jún. 9. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Én főként akkor szoktam ilyet érezni, mikor szétnézek a korosztályomban, vagy mikor tőlem 10 évvel fiatalabb emberek videóit nézem, sőt akár csak kimegyek az utcára és meglátok két ellenkező nemű embert. Együtt vannak, szeretik egymást, boldogság, beszélgetés, puszi, ölelés, együtt alvás. Aztán magamra nézek és szomorúan tudatosul bennem, hogy én mindebből örökre kimaradok...
2018. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
11# szívemből szoltal..:D :/
2018. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár fiúbarátom aki hasonlóra vágyott: összebújás babusgatás. Én pedig örömest megadtam nekik ezt.

De az tény, hogy hónapok óta ismertem őket és tudtam ,hogy nem élnek vissza a helyzettel.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, akkor ha kétfél megbizik egymásban és betartják a határokat

2018. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok ezzel kérdező..


23F

2018. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En is szeretnek ilyet :)

F

2018. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egészen természetes igény. Az egyik legősíbb ösztön lenni valakivel:) És nem csak szexuálisan, hanem cél nélkül max. beszélgetve.
2018. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!