Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mièrt vagyok mindig mindenkine...

Mièrt vagyok mindig mindenkinek csak a második?

Figyelt kérdés

Mindig mindenkinek èn vagyok a pòtlèk ha választani kell sosem választanak engem először. Csak akkor vagyok jò ha a másik nincs. Kezd elegem lenni. Mit tehetnèk? Annyira magányosan èrzem már magam.

17/l



2018. jún. 19. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Én az ilyen embereknek elkezdtem nem ráérni. Szépen le is koptak. És ez jól van így, maradt 1-2 ember, akiknek nem a második vagyok.

23/F

2018. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Udv a cipoben. Altalaban azert van ez, mert nem vagytok joba vagy hivot egyszer valahova, de te nem mentel vegul mas ment el helyetted.


Ha tenyleg baratok vagytok akkor kezdemenyezz minel tobb programot es akkor javul koztetek a kapcsolat, ha nem akkor hullam volgyes baratsag vagy mar zatonyra futott.

2018. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Ismerős :( (18/F)

Írj privátban ha gondolod.

2018. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben, és néha még most is így érzem magam. Bár amint elkezdek dolgozni szerintem minden megfog változni, remélem.
2018. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

#4 vagyok. Kifelejtettem.

Ha gondolod írj privben.

2018. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg annyit nyújtani, hogy bekerülj az első helyre
2018. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Fiatal vagy. Majd pár év múlva jelentsd ezt ki :)

25 évesen gázabb mindig másodiknak vagy harmadiknak lenni.

De hát ez van.

2018. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek én is. De már beletörődtem :/ 16/L
2018. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van, rövid időre van hogy elsőnek érzem magam valakinél, hiába vagyok jó barát, tényleg mindig ott vagyok ha kellek de "túl sok" sem vagyok, nem akaszkodok rá senkire, mégis mindig másodikként végzem ha választani kell. Tanácsot sajnos nem tudok adni, de azért szurkolok hogy változzon a helyzeted.

18/l

2018. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Én arra jutottam, ilyenkor nem érdemes erőltetni, hogy te legyél az első helyen, ez "erőszakból" nem megy. Új barátokat kell keresni.


16/f

2018. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!