Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki aki ilyen...

Van még valaki aki ilyen szinten magányos?

Figyelt kérdés

Se barátnők se párkapcsolat.Csak a családom van nekem.Nagyon önbizalomhiányos vagyok de szeretnék mmegváltozni.Most,hogy elkezdődött a nyári szünet minden csak rosszab lesz.Látni ahogy mások mindig a barátaikkal meg a szerelmükkel vannak és rakosgatják fel a képeket az Instagramra meg a Facebookra.Ha meglátok egy szerelmespárt az utcán legszívesebben elsírnám magamat,mert attól félek,hogy én örökre egyedül maradok.Nem sajnálom másoktól a boldogságot,mert minden ember megérdemli,hogy szeressék csak nekem ezt nagyon rossz látni.Nem tudom hogyan tereljem el a figyelmemet ezekről a gondolatokról.

18L



2018. jún. 20. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon hasonlóképp vagyok :/ Mi nagyon messzire is költöztünk szóval szinte új életet kell kezdjek majd bár ennek örülök hisz utáltam a világ végén lakni :) Én is szívesen beszélgetnék veled hátha rajtad is segít, az én hangulatomon régebben iszonyatosat dobott. 17f
2018. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezt még nem nevezném magánynak, a magány ezerszer rosszabb, enyhén tébolyulttá tesz egy idő után és már esélyt sem látsz a változásra, még ha lehetőség is lenne, akkor sem. Én már csak tudom, igaz én beszoptam mellé egy jókis szociális szorongást, kisebbségi érzést is. Ami azért vicces, mert az átlagnál magasabb vagyok, mégis kisebbnek/fiatalabbnak érzem magam másoknál. Szörnyű.


26/F, reménytelen eset.

2018. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van, persze. Akár mint én. A szüleim vannak, pontosabban az egyikükkel vagyok jóban. Rajta kívül senki más nincs akihez szólhatnék, találkozhatnék vagy csak felhívhatnék. Nem tudok ismerkedni, nem tudok mélyebb, sőt bármilyen kapcsolatot kialakítani az emberekkel, ezért vagyok magányos. 27/F
2018. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna...

17f

2018. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szintén ez a helyzet van nálam is. Mondjuk van párkapcsolatom, de az nem olyan, mint egy baráti társasággal lenni, és amikor vele nem találkozunk, engem is öl a magány.

21L

2018. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

17/f

Persze hogy van.

2018. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!