Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért frusztrál, hogy nincsene...

Miért frusztrál, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egyedül lenni, jól érzem magam, de mégis zavar, hogy nincsenek és nem is voltak barátaim. Gátlásosként visszahúzódtam az emberektől, mert sokat bántottak. Sokat csalódtam is bennük... 29/F
2018. jún. 25. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is frusztrál, pedig legtöbbször csak ideges leszek emberek közelében.
2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát akármennyire is introvertált is valaki (jól érzi magát feltöltődik ha egyedül van) ez egy alapvető szükséglete az embernek. Úgy van a sorrend hogy fiziológiai szükséglet aztán jön (étel ital levegő) biztonság iránti vágy (nincs háború vagy pszichiátria betegséged amiért rosszul éreznéd magad tegyük fel társoságba) aztán jön a szociális szükséglet (egyértelmű) elismerés iránti vágy azután és végül az önmegvalósítás. A "piramisba" csak felfelé lehet haladni nem elégíthető ki az alsó a felső nélkül. Ha nem érzed magad biztonságba emberek között akkor nem is fogsz szocializálódni. Azt tudom tanácsolni hogy beszélj és tedd amit jónak látsz. Ez hülyeségnek hangzik tudom. De figyelj nem mindenki szemétláda bár az emberiség nagy része az. Ha próbálkozol találsz barátokat. Csak ne hagyd magad az emberek szeretik azokat akik kiállnak magukért.. Keress fel egy pszichológust, keress embereket hasonló problémával, írj egy könyvet, mozdulj ki, éld az életed csak tegyél valamit!
2018. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pszichológushoz járok és verseket szoktam írni
2018. jún. 25. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
És mit mond a pszichológus?
2018. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy a meló és az emberi társaság majd segit.
2018. jún. 25. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűzoltásnak persze jó. De nem lesz kielégítő. Legközelebbi órádon beszélj a barátkozásról vele, és kérj ajánlatot olvasmányhoz, meg rakjatok össze egy tervet a barátszerzéshez
2018. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!