Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melegeket is frusztrálja...

Melegeket is frusztrálja vajon, hogy a társadat nehéz megtalálni?

Figyelt kérdés
24

2018. júl. 5. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem sokkal jobban, mint a heterókat, mert nekik alapvetően nehezebb dolguk van, főleg a kisebb felhozatal miatt.
2018. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
A nőket biztosan,de a férfiakat annyira nem. Nekem több meleg fiú ismerősöm van, és el kell mondjam majdnem minden jól kinéző pasi meleg .. sőt mint nő rengetegszer futok bele,hogy meleg pasi tetszik meg,aztán kiderül,hogy mi a helyzet. Egy 40 fős előadóban 10 fiúból 2 tuti meleg..
2018. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minket is.
2018. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Többség nem is keres társat,mivel maga sem tudja,mit akar.Csak él bele a világba...

Akinek már volt társa,az tudja,milyen jó is az.Akinek már nincs ,ezért igyekszik keresni,találni.De olyat,aki lelkileg is el tud köteleződni,nem a szexen át néz mindent, az sajnos kevés van és nehéz megtalálni.

Hat éve lettem szingli, még mindig nincs párom - ezekből az okokból.


F

2023. okt. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!