Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy "szedjek ki" valakit a...

Hogy "szedjek ki" valakit a társaságbol, aki tetszik nekem, vagy meg akarok ismerni?

Figyelt kérdés
ott a gond,hogy mindenki ismer mindenkit,én pedig csak egy kis részét a társaságnak,mindenkinek van mindenkivel valami közös témája,mindenki elvan a másik társaságában és jól elbeszélgetnek. Viszont x személyt nem ismerem,szeretném megismerni pl,de nem tudom hogy ragadjam ki a társaságból,vagy hogy először miről beszéljek vele. Mit kéne tennem,hogy ne tünjön ugy,hogy kiveszek vkit a körből,és "kisajátítom" vagy vmi ilyesmi.
2018. júl. 14. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Neki szegezel egy kérdést. Többi jön magától.
2018. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kiakarsz szedni valakit, akkor vállald fel, hogy ki szeretnéd szedni, és hívd félre. Mutatkozz ber neki elöszőr, aztán a többi megy a maga útján.Bátorság:)
2018. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!