Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok normális kapcsolatok...

Nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani. Itt elsősorban a párkapcsolatokra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az eddigi leghosszabb kapcsolatom 16 éves koromban volt, durván 6 hónap. Akkor még nem igazán tudtam mit is akarok és milyen is a jó kapcsolat,szóval benne maradtam. Később rájöttem, hogy az csak barátság volt kapcsolat megnevezéssel és ez lehetett az oka annak, hogy szakított velem a srác. Aztán 1 év múlva egy 2 hónapos kapcsolatom ment tropára. Ekkor már én szakítottam, mert nem voltam boldog. Legközelebb 18 éves koromban volt barátom, akivel a legkomolyabb is volt a kapcsolat. Ő az első akivel lefeküdtem. Jól éreztem magam vele szinte mindig.. Sokat voltunk együtt, rengeteg közös percünk volt. De aztán sajnos nehézségek adódtak az életemben, és ekkor már nem volt képes eleget adni. Nem hallgatott meg, nem beszélhettem vele, mert nem értette. Az ok amiért véget ért a kapcsolat az az, hogy nekem távol kellett költöznöm és nem éreztem, hogy ez a kapcsolat életképes lenne több kilóméter távolsággal, amikor egymás mellett sem vagyunk elég boldogok. Így szakítottam.

Azóta volt egy 2 hónapos kapcsolatom ami 5 hónapja ért véget kb. Vele sem feküdtem le. Őt sem tudtam eléggé szeretni. És ennek soha nem az volt az oka, egyik barátommal sem, hogy nem tartottam elég jónak Őket. Egyszerűen azt érzem, hogy képtelen vagyok szeretni. Nem tudok boldog lenni.

1-2 hónapja meglátogatott a srác akivel a legkomolyabb volt a kapcsolat. És azóta nyomaszt ez az egész. Azt mondta hiányzok neki és nagyon megbánta, hogy hagyott elmenni. És mikor hazaértem sírtam. Mert az első és egyben az utolsó férfi akivel lefeküdtem, az az ember akit akkor a legcsodásabb lénynek gondoltam, nem ébresztett fel bennem semmit. Nekem nem hiányzott. Mikor megláttam mosolyogtam, de nem forrt össze a szívem és nem éreztem melegséget. Egykor mindent Ő jelentett és ezt valahogy ma már képtelen vagyok érezni. Nem vagyok rossz ember.. És leírhatatlanul vágyok egy csodás társra is, szeretetre, törődésre, gyengédségre.. De közben azt érzem, hogy üres vagyok.. És képtelen szeretni másokat.

Tele vagyok gátlásokkal.. Nem tudok megbízni.. Félelmek és csalódások feszítenek belülről.. De ez nem ok arra, hogy ne tudjak szeretni, azt hiszem.



2018. aug. 2. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Segítek. Irj privátban.
2018. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!