Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ingyen ölelés Nyíregyházán?

Ingyen ölelés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy ilyen mozgalom, csatlakoznál?

Sok a magányos, depressziós, szomorú, szeretethiányos ember, amin már egy őszinte ölelés is sokat segítene, de nem mindig van kit megölelni.

Szívesen adnék-kapnék öleléseket, és szeretnék Nyíregyházán szervezni egy ingyen ölelés osztogató akciót.



2018. aug. 2. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Jó ötlet.Azt meg szabad kérdezni hány éves vagy és fiú vagy lány?
2018. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok, de kortól, nemtől függetlenül bárki jöhetne ölelgetni.
2018. aug. 2. 08:10
 3/21 anonim válasza:
Jól hangzik de én budapesti vagyok.Ha szervezne itt is valaki ilyet elmennék rá.
2018. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hollófernyiges ***** válasza:
57%
2018. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azon ne múljon. :)

Ahol van pár jelentkező, ott szervezhetünk.

2018. aug. 2. 08:22
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Én nem.

Egyszerűen azért, mert olyan típus vagyok, hogy nem szeretek idegeneket közel engedni magamhoz. Nem lépjen be senki az aurámba :_)

2018. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezt tiszteletben tartom. Senkit nem fogunk letámadni, csak az kap ölelést, aki valóban szeretne.
2018. aug. 2. 09:34
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem,engem! :D

Nagyon szeretethiányos vagyok! :(

f24

2018. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azt azért tisztáznám, hogy nem párkeresési céllal írtam ki a kérdést. Lányok, fiúk, nők, férfiak egyaránt jelentkezhetnek.

Ölelést mindenki kap, aki szeretne, többet nem ígérek. :)

2018. aug. 2. 10:18
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
ne haragudj szerintem Szabolcsban nem jó ötlet ilyet csinálni. én is itt élek látom milyenek az emberek. Nyíregyen meg még több bunkó és érdektelen ember van. megpróbálhatjátok de arra tippelek kevés jelentkező lesz és akkor még örüljetek hogyha nem kötnek belétek vagy dobnak beszólogatásokat
2018. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!