Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kivül, aki megvan róla győződve, hogy sosem talál párt?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves leszek (F), és az ismerőseimet nézve már nekik 14-15 évesen meg volt az, ami nekem még nem. Osztálytársaim....hát a hétvégén ezt megdugtam, ezt meg azt..stb


Élőben amikor adatik egy olyan helyzet, hogy ismerkedjek, abból sosem lesz semmi. Fb-n hiába jelölök be egy lányt, nem jelöl vissza 😂.

Elvileg nem vagyok csúnya, kaptam már olyat, hogy jóképű vagy. Kövér nem vagyok, sovány sem, (180 cm/70 kg).

Lányok! Nálatok mi a helyzet? Gondolom 1-2 Lány is elolvassa ezt. Van ilyen problémátok?


Még mielőtt megvádolna valaki, hogy társkeresési célból írtam ki, akkor elárulom hogy Nem.

És rosszindulatú kommentelők kíméljenek!



2018. aug. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én sem kaptam meg a páromat, nőmet még meg nyugi társ. 😊🙂 20F. De igazán 3 irtó bullshit kapcsolat volt nem volt egyik se igazi.
2018. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha 19 évesen valami matuzsálem lennél. :)

Nekem 21 évesen jött össze először kapcsolat, bár az sem olyannal, aki igazán tetszett volna.

27 évesen meg a nagy "ő". Én is azt hittem addig, hogy nem lesz senkim.



Vannak harmincon felül ismerőseim, akik régóta egyedülállóak, ők is arról beszélnek, hogy nehéz ismerkedni. Te még nagyon fiatal vagy, szóval én nem törődnék bele.

2018. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez,19 éves lány leszek,ismerőseim nekem is mind rózsaszín ködben úsznak. :D

Én elég nehéz személyiség vagyok,nem könnyű velem.

Nem érzem ennyire elveszettnek a helyzetet. Ha a következő egy évet tekintjük,akkor igen,de jó esetben 1 év múlva egy másabb élet kezdődik és remélem tartogat lehetőségeket :D

Akkor is még csak 20 leszek,nem érzem,hogy el lennék késve :)

2018. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meggyőződtem róla, hogy nem találom meg..főleg ha nem is keresem..aztán ki tudja?
2018. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
Túl korai ilyenen problémázni 19 évesen még eléggé fiatal vagy. Ez nem verseny, nem kell se sietni, se görcsölni. Msok miatt meg pláne nem, de amúgy se. Majd lesz amik lesz, nem kifejezetten korfüggő.
2018. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ezt érzem
2018. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!