Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miert van? Mi a gond velem?

Ez miert van? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy Angliaban vagyok jelenleg es nem tudom elfogadni nem vagyok kepes ra hogy most itt vagyok, mindig agyalok hogy lehet hazakene mennem vegleg. Ugy erzem nem vagyok kepes donteseket meghozni (mas donteseket is nehezen sokszor, apro jelentekteleneket) , csak belekerulok egy gondolkodasi spiralba, (hogy menjek e haza vagy sem vegleg) es ebbe ugy erzem belebolondulok lassan. Szabadsagot kivettem honap vegere, 2 hetre, de megis hazakoltozesen gondolkodok. Tegnap szabadnapos voltam es ahelyett h hasznosan toltottem volna estet inkabb ezen ragtam magam h mi legyen. Pl jelen pillanatban nem tudok visszaaludni sem pedig nemsoka munka van. Ez biztos nem egeszseges. Mit tegyek? Elkene mennem szakemberhez? Kezdek meghulyulni? Az egyik itt levo haverom is mondta hogy ha tovabb agyalok akkor csak rosszabb lesz. Tenyleg nem tudom mi lenne nekem a jo es ez nagyon rossz.


23/F



2018. szept. 5. 05:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Mas alkalmakkor is igy volt, higy filmezes, erdekes dolog olvasas helyett csak gondolkodok rengetegszer. Egy dolgon panikolni h istenem lehet hazakene mennem, nem jo nekem itt, egyedul vagyok.
2018. szept. 5. 05:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindig ilyen voltál: sokat gondolkodtál, döntésekre rágörcsöltél.

Lehet, szakember megfelelő lenne, akivel való beszélgetés rávezethet arra, miért van ez.

2018. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán felmerült benned az, hogy haza kellene jönnöd, akkor ott nem érzed túl jól magad. Egyáltalán miért mentél ki. De ha úgy érzed, hogy haza kell jönnöd, akkor feltétlenül gyere haza, mert ott csak rosszabb lesz. De azt is eldöntheted, hogy nem végleg maradsz kint, csak 2 vagy 3 évet, addig keresel egy kis pénzt, és utána hazajössz. Ha netán egy angol lánnyal jönnél össze, annak is mondd meg, hogy te nem végleg akarsz ott élni, hogy tudja, mire számíthat.
2018. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, tényleg állj le a túlzott agyalással!Vigasztalásképpen:én 5 évre szándékoztam jönni ide,és már 13 éve itt vagyok.És lövésem nincs,hogy tudnék hazamenni.Szereted a munkádat, amit itt csinálsz?Jó fej emberekkel laksz együtt?
2018. szept. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Skociaba dolgoztam elotte ahol 2 masii tesom is volt. Oda vissztudok menni ha akarok.

Masiok szerint?

2018. szept. 8. 08:06
 6/6 anonim válasza:

Én is úgy érzem magam, ahogy te, csak én németországban 3 éve. Amint felkelek, érzem, hogy nem itt kellene lennem és elkezdek agyalni, hogy mikor kellene hazaköltözni.

Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, ha érezzük, hogy honvágyunk van, költözzünk vissza a hazánkba. Logikus lenne, csak pont hogy az otthoni körülmények miatt hagytuk el az országot. Pedig szívünk szerint otthon élnénk.

Sejtem mit érzel, hogy nehezen teszel meg dolgokat és agyalsz mindenen, hiszen érzed hogy valami nem kerek.

Bár ott a végcél, a hazaköltözés évek után, de családtagok, barátok nélkül, a mindennapok apró keserűségei megmérgezik az egész ott létet.

Ha van lehetőséged otthon, akkor elgondolkozhatsz a hazaköltözésen. De ha nincs, akkor skócia is jobb megoldás lehet.

A lényeg, hogy ne érezd magad egyedül. Élj a tesóid, barátok közelében, ha meg tudod oldani.

Aztán jöhet a többi hosszútávú cél, de találd meg előbb azt a helyet, ahol meg tudsz nyugodni és jól érzed magad.

Minden jót!

2018. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!