Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hány emberre mondanátok,...

Ti hány emberre mondanátok, hogy számíthattok rá, rendszeres napi, heti kapcsolatban vagytok egymással?

Figyelt kérdés

Az ilyen felszínesebb, érdekkapcsolatokat nem beleszámolva persze.

Tehát akivel megvan a kölcsönös őszinteség, bizalom és akit bármikor megkereshetnél ha valami gondod adódna és nem felszínes, sablon szövegeket nyomna, hanem próbálná megérteni a helyzetet.



2018. szept. 18. 12:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jelenleg nulla.Egy nagyon jó barátnőm volt,de érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,mindennekk lehordott alaptalanul.Olyan aki próbálná megérteni a helyzetemet nincs...Inkább elintézik azzal ne idegeskedj,jó lesz...inkább csak a saját problémáik ecsetelésével foglalkoznak.Így eljutottam odáig,hogy nálam is bezárt a bazár.Mértékkel hallgatok meg másokat,nem élem bele magam túlságosan a helyzetükbe,mert ők sem tennék ezt fordított esetben.
2018. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21 ez így van. Bár nekem még ilyen se volt akivel beszéltem volna személyesen is.
2018. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

1

A többi ember egytől egyig kihasznált, bántott életemben. Az összes iskolai/óvodai társam, "barátaim", családom... Szar életem van, tudom.

2018. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

1.

Ő a párom.

Senki másban nem bízom.

2018. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem sok, de annál jobb emberek vesznek körül, 5-6 embert nevezhetek személyesen a barátomnak. Neten is van 4-5 barátom, akiket mondjuk itt ismertem meg és megbeszélhetek velük sok mindent. A legutóbbi exemmel is ápolom a baráti viszonyt és ráis számíthatok. De nem tudok megbízni senkiben sem. Sosem tudtam és ezt a mentalitást születésemtol fogva belém neveltek, mert azt mondták nekem, hogy csináljam meg, ne kérjek soha semmi segítséget, mindenki átverhet, de a család és a rokonok nem (a szüleim nem hittek nekem, hogy lelkileg terrorizáltak a rokonok). Azóta senkit nem tudtam magamhoz teljesen közel engedni, mindig figyelek arra, hogy mit mondok, nehogy egy szavam miatt legyek áldozat.
2018. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
1 ilyen ember van, és az én vagyok.
2018. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó lelőtte a poént,de én is ezt mondom csakis saját magamra :)
2018. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Édesanyám, nagymamám áll hozzám a legközelebb. Mindíg mellettem álltak a nehéz időkben, mindig számíthattam rájuk. Nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy így kifogtam őket. Ezen kívül van 7 ember, akikkel rendszeresen kapcsolatban vagyunk, közülük 2,5re mondanám azt, hogy igaz barátok (2re mindenképp, a harmadik bonyolult), a többiek haverbarátok. Szóval tisztán 4 emberre mondhatom, hogy számíthatok rájuk
2018. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!