Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előző este álmodtam egy...

ProBMXer kérdése:

Előző este álmodtam egy lánnyal, aztán hirtelen felkeltem mikor kezdte volna felhozni az életkedvemet, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Előző este álmodtam egy lánnyal aki nem olyan régen egy faluban lakott velem.Soha nem beszéltem még vele.Róla álmodtam és az álmomban nagyon jó érzés volt hogy ölelt,csókolt,odafigyelt rám.Nagyon jó volt az egész aztán egyszer csak a szemembe nézett,mondott valamit,mindkettőnknek jó kedve volt és hirtelen felébredtem.Nagyon régen volt már ilyen álmom.Hozzáteszem hogy még nem volt kapcsolatom és nem tudom hogy utoljára mikor jutott eszembe ez a lány.Szerintetek ez mit jelenthet?

#álom #egyedüllét #életkedv #álom jelentőssége
2018. okt. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki vagy éhezve egy kapcsolatra. Meg aztán lehet tudat alatt tetszett neked az a csaj.

Sajnos velem is rengetegszer előfordulnak az ilyen álmok, bár érdekes mód én mindig olyan nővel álmodok, akit nem ismerek, soha életemben nem láttam. Valószínű az agyam rakja össze vagy a franc tudja. Néha kicsit elég ijesztő is tud lenni, mikor a helyszín is olyan, ahol nem jártam, videóban, filmekben sem láttam. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon ez valóság amiben élek vagy az? :)

2018. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magányt.
2018. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a szomszéd egy szemét és pont akkor csenget be amikor ilyenekről álmodsz! :)
2018. okt. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy el kell menni kur.ázni!
2018. okt. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!