Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy minden este...

Mit tegyek hogy minden este rám jön a magány?

Figyelt kérdés
Probálkoztam barátokat keresni.De mindig kiderült "barátról" link kétszínű ember.Csak arra voltam jó nekik, lelki szemetesnek, adjál ezt meg azt. Így nincsenek barátaim. Nap közben semmi bajom. De ahogy jön a éjszaka, akkor jön rám a magány. Olyankor elgondolkozom az élet értelmén. Mit szoktatok csinálni, amikor éjszaka rád jön magány?

2017. ápr. 5. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

ismerős...

mennyi idős vagy?

és mivel foglalod le magad nap közben?


24F

2017. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beülök gépezni, zenét hallgatni, filmet nézek. Vagy ha már elég késő van, akkor alvás. Egyébként elmúlik, ha keresel, találhatsz pár embert, akivel jól el lehet tölteni az időt.
2017. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallgass valami olyan zenét,ami megnyugtat téged,vagy keress internetes barátokat
2017. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig zenét hallgatok, nincs barátaim, de ilyen félékre nincs is szükségem.
2017. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokáig voltam így, esténként, ha nem volt programom, nagyon rám tört a magány, és a gépezés, olvasás ezt nem oldotta. Hörcsögöket vettem. Estefelé felébrednek és matatnak, szóval nem érzem magam egyedül, mióta vannak.
2017. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!