Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Krízishelyzetben vagyok 1,5...

Krízishelyzetben vagyok 1,5 éve kezdődött. Tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akik átéltek ilyet, és túljutottak rajta, nektek mi segített “kimászni a gödörből”?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Le kell győzni a félelmeidet, merj kimozdulni, ápold az emberi kapcsolataidat, szerezz új élményeket. Sok sikert :)
2018. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Hat barmirol is legyen szo, az elso valasza kozbevaghat. Fogadd meg
2018. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A szüleim segítenek mindig


Pl volt, hogy tesóm és a párjánál voltam albérletben (ahol a tv t sem nézhettem mert abba nem fizettem bele)kezdetben nem volt munkám, mivel csak ho végén kaptam fizut (törthonap), alig volt mit ennem, aztán a törthavibol kifizettem a kövi albi dijat, ujabb egy honapig megint nem volt kajára, utána probaidő alatt eljöttem közös megegyezéssel (kiközösítettek a munkatársak, fúrtak a főnöknek, stb)erre ott voltam munka nélkül, tesom várta a következő havi lét, pánikban elmentem egy aktfotoshoz (a neten azota is keringenek a képeim mert átvert azzal hogy magyar oldalakon nem lesz kereshető, közben de)és mindezek után pénz, munka, további lakhelylehetőség né

2018. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Folyt.

nélkül ott álltam összetörve.


Kerestem másik állást ahol egyedül vagyok és a szüleim kivettek nekem egy másik albit egyedul nekem.

Mivel egyedul voltam es 12 oráztam én lettem az üzletvezető is, barátom is lett ésaz albit is én tartottam fent.


Krízishelyzetben mindig mindig a szüleim segitettek. Tesom meg hazudott is pedig nekik rolam pl igenytelen vagyok nem takaritok stb közben csak én mostam fel minden nap es mindig en vittem le a szemetet es a szobám is mindig rendben volt.

2018. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!