Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok amikor magányosa...

Fruzsa8 kérdése:

Mit csináltok amikor magányosak vagytok?

Figyelt kérdés
vannak olyan időszakaim amikor nagyon elveszett vagyok

2018. okt. 21. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha magányos vagyok akkor zenét hallgatok. És van hogy csak akkor veszem ki a füllhalgatót ha suliba megyek.
2018. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Feljövök ide és megnézem a Magány, egyedüllét kategóriát, közben cigizek vagy csokit eszek.
2018. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ismerős érzés :/ Én igazából bármit, ami leköt és eltereli a gondolataimat. Olvasás, filmnézés, gépen játszás, sétálás, vagy akár nekiállok főzni valamit.
2018. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Felhívom a barátaimat és elmegyek velük valahova.
2018. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Felkeresem a barataim, csinalunk valami programot, vagy siman iszunk egy sort.
2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
66%
Negatív értelemben magányos nem szoktam lenni, szeretek egyedül lenni. Ilyenkor zenét hallgatok, rajzolok, olvasok, elmegyek futni, sétálni, megcsinálok valamit amire addig nem volt időm pl. felvarrom a felvarrókat a kabátomra vagy kiválogatom a zoknikat, ilyesmik.
2018. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Vannak ilyen időszakaim, de igazából nem teszek kimondottan ez ellen semmit, mert az érzés elmúlik. Amik örömet okoznak, azokat rendszeresen teszem (olvasás, zene, testmozgás), de mivel régóta vagyok egyedül, tudom, hogy időről-időre előjön a magányérzet, és az a vágy, hogy tartozni akarok valakihez.
2018. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Én 10 éve vagyok magányos, és alapvetően szeretem ezt az állapotot, és eszembe sincs ezen változtatni.

1, dolgozom reggeltől estig

2, itthon is sok teendőm van, vannak állataim, és 25 ezer négyzetméteres telkem

3, természetesen vannak jó fej munkatársaim, barátaim, akikkel összejárunk sörözni, pizzázni, vagy moziba megyünk

4, sokat motorozom, kerékpározom

A magány egyáltalán nem zavar, sőt. Nem szeretem a kötöttségeket, eszembe sincs alkalmazkodni senkihez, élvezem a szabadságot, utálom a játszmákat, a képmutatást, az érzelmi zsarolást, a romantikát, az idióta elvárásokat.

Lehet ezt nagyon jól is megélni, és nem kell ezen depizni.

2018. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

Örülök. Per pill nagyon hiányzik a magány, a csend és az elmélyülés az életemből.


De hogy szemezgessek neked a hétvégi programomból:

- alkotómunka (fotózok)

- regényolvasás

- korán fekvés :D

- elmaradt dolgok pótlása (pl. nyári ruhák elpakolása)

Egyébként halaim vannak, a kis kíváncsik úgy figyelik mit csinálok, hogy mellettük nem lehet nagyon befordulni :)

2018. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Alvás, kondizás, tudományos oldalak olvasása, filmezés, játszás, programozás
2018. okt. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!