Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Hogyan tudom azt instagramon megnézni azt, hogy az én bejegyzéseimet ki mentette? Tudjatok mirol beszelek.

nov. 8. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok
Sehogyan :(

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 8. 22:12 Privát üzenet
Sehogyan. Mondjuk ez nem is baj, én egy csomó jó csaj képét elmentettem gyűjteményekbe, mit szólnának ha megtudnák. :D

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 22:14 Privát üzenet
Név szerint sehogy csak azt tudod hogy hányan mentették le azt úgy tudod hogy üzleti profilra kell váltanod

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 23:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyha instagramon valakit letiltok, akit kovetek azzal “kikovetem”?
Miért nem látom az instagramon a kommentet?
Hogy lehetséges ez? Instagramon mégiscsak meg lehet nézni a látogatókat?
Mire jó követőket gyűjteni az Instagramon?
Instagramon a nevemet hogyan tudom megváltoztatni úgy, hogy ne az eredeti gépi stílust adja ki hanem más betűtípusú legyen?
Több auto liker/follower használata után Instagramon csak a követőim látják a bejegyzéseimet, hogyan lehet ezt feloldani?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!