Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne ellenőrizg...

Mit tegyek, hogy ne ellenőrizgessem tovább az ex pasimat?

Figyelt kérdés
Folyton azt lesem hogy mikor volt online különféle oldalakon, facebook, whatsapp, instagram..szoktunk még beszélgetni... a whatsappot már százszor letöröltem (csak miatta használtam), de nem bírtam tovább 10percnél. Hogyan tudnék erről leszokni? Illetve nem csak miatta szeretnék leszokni erről, alapból zavar hogy ezeknek az applikációknak a rabja vagyok:(
2018. nov. 24. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon. Keress mást. Nem csak ő létezik, hidd el!:)
2018. nov. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is folyamatsan néztem. Ne beszélgess vele, foglald el magad, idővel jobb lesz. 1,5 év telt el, egyáltalán nem nézem az exem profilját, nem érdekel. Kb fél évig viszont folyamatosan néztem.
2018. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi ideje szakítottatok? Ő kezdeményezte? Mert valószínűleg még nem engedted el, nem te akartad hogy így legyen. Amíg nem tudod elengedni, addig nem ez a legnagyobb probléma hogy lesegeted. Azért figyeled, mert még mindig magad mellett akarod tudni, kiakarod venni a részed az életéből. Részben persze rutinná válik az ilyen, és egy idő után nem tudja az ember miért is csinálja.

Hasonlóan vagyok most én is. Van egy pasi akivel nem jártam, csak találkozgattunk. Úgymond szeretők voltunk. Mivel össze sem jöttünk, így nem is szakítottunk, és azóta is beszélünk, de érzem hogy ez ennyi volt a testiség részét tekintve. Még is képtelen vagyok nem foglalkozni vele napi szinten, folyton azt lesem mikor van online, pedig nem megyek ezzel semmire. Már annyira ismerem, hogy a bejelentkezései idejéből tudom mikor hogyan dolgozik. De hogy ez nekem miért is fontos? Magam sem tudom. Szerintem ez ellen csak úgy lehet tenni, ha "megerőszakoljuk" magunkat, és lekötjük magunkat valami mással. Pl. filmnézés, online játék, zenehallgatás. Először nehezen megy, de később az új tevékenység válik rutinná. Közhely, de az idő tényleg mindent megold.

2018. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, semmi ciki nincs abban, ha szakember segítségét kéred!
2018. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalod magad + letiltod. Akkor még nézegetni sem tudod.
2018. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Pszichológushoz azért komolyabb problémákkal kéne menni, mint a fb nézegetése. Egyszerű: ne nézd. Szerencsére mi nem használunk ilyen közösségi parasztvakító oldalakat így alapból ki van zárva az ellenőrizgetés lehetősége.
2018. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyere össze vele újra
2018. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!