Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem, mikor tobbszor is felre vezettem a pasimat? mik lehetnek a kovetkezmenyek mikor megtudja az igazat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre szerintem fölösleges válaszolni :)


Következmények.. Hát attól függ milyen kaliberű dologról van szó. Mert pl. kivettél 200ft-ot a dugipénzből hogy rágót vegyél, az nem vészes, de mondjuk gyereket titkolsz, vagy megcsalod.. Az már egy fokkal komolyabb.

Lehet belőle, veszekedés (ne adj isten verekedés), bírósági tárgyalás. De az is lehet hogy leszarja az egészet

2015. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
félrevezetni valakit soha sem helyes, főleg ha az illető egy barátod, rokonod vagy a pasid. Hogy mik lehetnek a következmények, az egyrészt a pasidtól függ másrészt meg attól hogy mennyire és miben vezetted félre, meg mióta vagytok együtt.
2015. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondjuk 4 evet voltunk egyutt
2015. júl. 7. 12:06
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy uszhatnam meg szarazon a legjobban ?
2015. júl. 7. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Miben vezetted félre?
2015. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: végülis csak a legfontosabb infót tartod vissza ahhoz, hogy érdembeli választ adhassunk...
2015. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pénzt szedtél el tőle? Van gyereked? Megölted az aranyhalát?

Mivel vezetted félre? Csak a lényeget nem tudjuk, így értelmetlen a kérdésed.

2015. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hat titokban elterveztem az elkoltozesemet tole elkoltoztem 100 km re egy baratnommel meg osszejottem mas pasival , mostmeg nem valaszolok tobbet neki telefonon meg telefonon kozoltem neki hogy annyi ,

szerintetek megfog keresni?

2015. júl. 8. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Na hát itt min. két lehetőség van.


1. Ha egy agresszív vadállat akitől úgy kellett elszöknöd, akkor helyesen cselekedtél, ő a szemét. Bár lehet meg fog keresni és akár csúnya vége is lehet, úgyhogy vigyázz.


2. Ha nem volt semmi gond, csak leléptél (mert a személyes szakítás olyan ódivatú), akkor te vagy a szemét. Ilyen esetben nem hiszem, hogy utánad megy, max ír e-mailt, hogy mégis miért, vagy megpróbál felhívni.


Mivel semmit nem tudunk rólatok, a lehetőségek száma végtelen.

2015. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!