Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senkinek nem...

Mit tegyek ha senkinek nem hiányzok és senki nem gondol rám?

Figyelt kérdés
Senkinek eszébe se jut hogy felhívjon vagy üzenetet írjon nekem.Nincsenek barátaim,nincs barátnőm,senki nem foglalkozik velem.Holnap elviszem a telefonom egy telefonos üzletbe,úgysincs rá szükségem.Utána lemondom az internetet is ha valaki akar tőlem valamit keressen meg személyesen otthon.De úgyse fog keresni senki,azt se tudják hol lakom
2018. dec. 9. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez ilyen sajnos
2018. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem keres senki, és? Nem kell más ahhoz hogy te tudj élni.

Tudod hogy látnak téged mások? Úgy mint aki megőrül azért, hogy valakinek a barátja legyen, hogy valakivel beszélhessen. Egy őrültnek nézhetsz ki a szemükben.

Ahelyett hogy siránkozol hogy nincs senkid, összeszedhetnéd magad, valamit elérj, és ha pozitívan állnál egy kis önfejlesztés után az élethez, akkor automatikusan bevonzanád az embereket.

De gondolom te nem akarsz tenni nagyon azért, hogy legyenek is barátaid.


Barátot olyan könnyű szerezni hogy hihetetlen. Ha kell csettintek és naponta legalább 5 elég jó baráti kapcsolatot tudnék létrehozni. Amiért tudom hogy kell barátokat szerezni, azt is tudom hogy te mennyire nem teszel érte semmit, mert alig kell erőt befektetni hozzá.


"De úgyse fog keresni senki,"

Valószínűleg tényleg nem.

És most mi lesz? Nem keres senki, és utána? Lesz valami változás, vagy életed végéig ilyen megromlott állapotban csak bőgsz, hogy hát még mindig nem keres senki?

2018. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néhány hete elkezdtem levelezni egy lánnyal 2 napja nem írt.Amíg leveleztünk érdeklődött hány éves vagyok,mivel foglalkozok,hol lakok,jól esett hogy valaki érdeklődik irántam.Viszont annyira mégsem érdekelhetem mert 2 napja nem írt.Holnap eladom a telefonom lemondom az internetet és többet nem lesz ilyen gondom hogy nem írnak mert nem is lesz hová.
2018. dec. 9. 22:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Adam 333 ha én elkezdek csajozni abból semmi jó nem szokott kisülni.Sok hűhó semmiért.Pedig mennyi lánnyal megismerkedtem már és mégis itt vagyok egyedül.
2018. dec. 9. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Lemondod a neted, leadod a telefonod. De minek? Ha úgysem fog keresni senki így is úgyis felesleges. Ez onsajnálat amit csinálsz. Mindenkinek vannak nehezebb időszakok az életében. Igen, nekem is jelenleg ez van. Nem kerestrm egy ideig senkit mert kíváncsi voltam ki fog. Aztán az sem zavart ha senki. Mert el tudom magamat foglalni , le tudom magamat kötni és nem másoktól függök. Magamra koncentrálok. Kepzem magam, sportolok és probalom elengedni azokat az embereket akik nem tették értem semmit de tőlem ezt elvárták. Onsajnálat semmire sem jó. Nem fogod megugysem bevonzani az embereket. Járj emberek közé, tarts filmmaratont, jársz online játékokkal . Annyi lehetőség van. De ha sajnaltatod magad akkor csak rosszabb lesz. Rendezd le magadbam az életedet. Miért alakult így ? Mit akarsz elérni? Milyen emberekkel akarsz barátkozni? Milyen ember vagy te ? Lásd meg magad kívülről. Menni fog. A lányra meg írj rá te. Én lány létemre nem szeretek ráírni senkire , ha ha van egy srác aki iránt érdeklődöm akkor arra várok hogy mikor ír már végre. Lehet ő is csak erre vár.
2018. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös az utolsó levelemben a lánynak egy kérdést tettem föl tegnapelőtt.Azóta nem válaszolt rá
2018. dec. 9. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki mégegyszer. Legyél rámenősebb. Ennyi.
2018. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
N írok neki,most rajta a sor.Két üzenetet is írtam amire idáig nem reagált.Ha nem fog írni,ennyi volt.
2018. dec. 9. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy úgy, ha nem fog írni akkor legyen vége. Úgysincs sikered semmiben. Szóval hagyd. Mindent hagyj.
2018. dec. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És neked eszedbe jut mást felhívni és írni másnak? Azt hiszed csak te vagy magányos? Mi lenne ha te tetszelegnél a kezdeményező szerepében. Mindenki örül annak ha éreztetve van, hogy érdekel mást... ne légy annyira önző hogy azt hidd, te más vagy... van egy rossz hírem (vagy jó) mi mind egyformák vagyunk, más körülmények között... de az igények, vágyak ugyanazok!
2018. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!